رونمایی پساکرونایی یحیی از پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان

ترکیب امروز پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان را می توان نشانه ای از تفکرات سرمربی این تیم برای چگونگی استفاده از بازیکنان اصلی خود در ادامه رقابت های لیگ برتر داشته باشد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز دومین بازی تدارکاتی خود را پس از شروع تمرینات این تیم بعد از دوران قرنطینه که به دلیل شیوع ویروس کرونا رقم خورده بود مقابل گل گهر سیرجان برگزار کرد.

سرخ‌ها که در نخستین بازی خود مقابل سایپا تن به تساوی بدون گل داده بودند حالا با ترکیبی نسبتاً متفاوت که نشان از تفکرات یحیی گل محمدی در راس کادرفنی این تیم دارد به مصاف رقیب لیگ برتری خود از سیرجان می‌رود.

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، محمد نادری، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، وحید امیری و علی علیپور یازده بازیکن پرسپولیس هستند که از ابتدا به میدان می‌روند.

ترکیبی که می‌تواند با آمدن بشار رسن و کریستین اوساگونا تا حدودی دستخوش تغییر شود تا گل محمدی با فراغ بال بیشتری به فکر پیاده کردن دیدگاه‌های تاکتیکی خود در ۹ مسابقه باقیمانده از رقابت‌های لیگ برتر فصل جاری باشد.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس بازی تدارکاتی یحیی گل محمدی