رونی: از اخراج فان خال خیلی ناراحت شدم

وین رونی، کاپیتان سابق منچستریونایتد، فاش کرد که از تصمیم مدیران این باشگاه برای اخراج لوئی فان خال در سال ۲۰۱۶ بسیار ناراحت شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فان خال که در سال ۲۰۱۴ به عنوان سرمربی شیاطین سرخ انتخاب شد، دو سال بعد و در حالی که تیمش قهرمان جام حذفی شده بود، اخراج شد و ژوزه مورینیو جای او را گرفت.

در حالی که مورینیو توانست با منچستریونایتد قهرمان لیگ اروپا شود و این تیم را در فصل ۱۸-۲۰۱۷ در لیگ برتر به نایب قهرمانی برساند اما رونی اعتقاد دارد که این باشگاه خیلی زود تصمیم به اخراج فن خال گرفت.

او به میرر گفت:" وقتی فان خال اخراج شد، من خیلی ناراحت شدم. به نظر من، کار کردن با او خیلی لذت بخش بود.  ما باید او را برای فصل سوم حفظ می کردیم. ما با او خیلی قوی تر می شدیم. من احساس می کردم اوضاع در حال بهتر شدن است و بازیکنان در حال درک دیدگاه او هستند. در آن دو سال، من بیشتر از دوران دیگر مربیان، چیزهای جدید یاد گرفتم.

به همین دلیل، من برای همیشه از او متشکر هستم. نه به این خاطر که من را کاپیتان تیم کرد؛ بلکه به خاطر همه اعتماد و باوری که به من داشت. به هر حال ما بهترین تیم لیگ نبودیم اما نمی توانستیم با مشکل مصدومیت ۱۲ بازیکن کنار بیاییم.

ترکیب اصلی ما برای قرار گرفتن در ۴ تیم برتر کافی بود اما وقتی مصدومیت ها از راه رسید، دچار دردسر شدیم زیرا برخلاف سال های قبل، آن کیفیت لازم را روی نیمکت نداشتیم.

آن دوره برای من خوب بود زیرا من تصمیم گرفته بودم که می خواهم مربی شوم. و کار کردن با لوئیس، به نظرم، بسیار باارزش بود زیرا توانستم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم. نمی توانستم الگوی بهتری را آرزو کنم."

بیشتر بخوانید:

دخیا بهترین دروازه بان ۱۰ سال اخیر لیگ برتر است

کارلوس ته وز در یونایتد همه چیز را مسخره می کرد!

 

 

تگ ها


لوئیس فان خال تیم ملی انگلیس وین رونی فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال