رونی: در گودیسون پارک خیلی احساساتی شدم

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: كنترل احساسات هنگام بازگشت به گوديسون پارك براي وين روني اصلاً كار ساده اي نبوده ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: كنترل احساسات هنگام بازگشت به گوديسون پارك براي وين روني اصلاً كار ساده اي نبوده. روني همراه با اورتون در ديدار ليگ اروپا مقابل روزومبروك به نتيجه پيروزي يك بر صفر با گل ليتون بينز دست يافت. او كه تازه از منچستر يونايتد به باشگاه سابقش برگشته پس از اين 90 دقيقه پرهيجان مصمم است كه همه تمركز خودش را روي بازي ها بگذارد و به اوج برگردد: «فكر مي كنم كه در هفته هاي اخير در مصاحبه هايم در مورد شرايط جديدم زياد توضيح داده ام اما واقعاً دوباره پوشيدن اين لباس آبي رنگ و بازي در گوديسون پارك فوق العاده بود. حس عالي اي داشتم. اين يك بازي بسيار مهم براي ما بود و بايد احساساتم را كنار مي گذاشتم تا بتوانم بازي خوبي انجام بدهم و خوشبختانه موفق بودم. حالا مي توانم در هفته هاي آينده تمركز بيشتري روي بازي هايم داشته باشم.»

روني از بابت بازي دور از اوج اورتون خيلي نااميد نشده و معتقد است كه براي بازي برگشت مي توانند عملكرد بهتري داشته باشند: «هنوز از پيش فصل ما خيلي مانده و اين اولين 90 دقيقه بازي ما بعد از شروع پيش فصل بوده اما توانستيم به پيروزي برسيم و دروازه را هم بسته نگه داريم.»

رونالد كومان هم بعد از اين بازي با اشاره به رضايت از عملكرد روني افزود: «مي دانيم كه مي توانيم عملكردمان را براي بازي برگشت بهتر كنيم. در مجموع روني رويكرد مثبتي داشت. انتظار داشتيم كه سطح بازي مان از اين كمي بهتر باشد اما سطح تلاش بچه ها خوب بود و دروازه را هم بسته نگه داشتيم. در رقابت هاي اروپايي پيروزي با يك گل و بسته ماندن دروازه نتيجه خوبي است. بعد از چهار هفته از پيش فصل نكات مثبتي در اين بازي وجود داشت. اگر يك هفته بيشتر مي توانستيم تمرين كنيم نتيجه متفاوتي مي شد. بچه ها بايد بيشتر از اين تلاش كنند و ميزان حملات تيم افزايش پيدا كند تا بازي متفاوتي داشته باشيم.»

 

تگ ها


اخبار روز وین رونی اورتون فوتبال