Banner

رونی: رونالدو به خاطر لاغری فست‌فود می‌خورد!

وین رونی می‌گوید با تعریف خاطره‌ای از خوردن فست‌فود با کریستیانو رونالدو در زمان حضور او در منچستریونایتد می‌گوید کریستیانو همیشه مراقب رژیم غذایی خود نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو، ابرستاره پرتغالی همیشه به عنوان فوتبالیستی با فیزیک بدنی استثنایی و آمادگی بدنی مثال‌زدنی شناخته می‌شده که علاوه بر تمرین‌های سخت و فشرده، برای رژیم غذایی خود هم اهمیت زیادی قائل است. ولی حالا وین رونی، همبازی سابق رونالدو در منچستریونایتد می‌گوید کریستیانو همیشه هم به رژیم غذایی خود تا این حد اهمیت نمی‌داده. برای مثال رونی با ذکر یک خاطره می‌گوید او پیش از  یکی از بازی‌های منچستریونایتد با رونالدو به یک فروشگاه فست‌فود رفته و فست‌فود خورده است.

رونی در سال ۲۰۰۴ و ۱۲ ماه بعد از پیوستن رونالدو به یونایتد از اسپورتینگ لیسبون به شیاطین سرخ پیوست و بعد از آن تا مدتها رونالدو را با اتوموبیل خود به محل تمرینات یونایتد می‌رساند. رونی می‌گوید شبی را به خاطر می‌آورد که او به درخواست رونالدو او را به یک فروشگاه فست‌فود فروشی برده تا او بتواند لاغر بودنش را جبران کند.

وین رونی در این باره گفت:"من و کریستیانو اوایل که من یونایتدی شده بودم با هم به تمرینها و بازی‌ها می‌رفتیم. یادم هست یک شب که فردایش بازی داشتیم جلوی یک فروشگاه فست‌فود توقف کردم چون رونالدو می‌خواست کلی فست‌فود بخورد. کریستیانو می‌خواست وزن اضافه کند چون آن موقع خیلی لاغر بود".

رونالدو این روزها به  خاطر رژیم غذایی سالم و تمرینات فشرده و سخت خود معروف است و می‌خواهد با این اقدامات، دوران فوتبالی خود را هر چه طولانی‌تر کند. رونی می‌گوید حرفه‌ای‌‌گری این روزهای رونالدو را استثنایی می‌داند. او در این باره گفت:" نمی‌دانم کریستیانو این روزها با چهار بچه چطور می‌تواند این قدر عالی تلاش کند. من با اینکه بدنی به خوبی رونالدو ندارم ولی همین الان می‌توانم هر روز تمرین کنم و می‌توانم ۹۰ دقیقه بازی کنم. فعلا از نظر بدنی نگرانی ندارم و روزی که از این بابت نگران شوم فوتبال را کنار می‌گذارم".

بیشتر بخوانید:
مسی بازیکنی مادرزاد، اما رونالدو محصول اراده است

پیام کرونایی کریس رونالدو به مردم جهان

 

تگ ها


وین رونی کریستیانو رونالدو تیم ملی انگلیس یوونتوس فوتبال