رونی قهرمانی لیگ اروپا را به قربانیان شهر منچستر اهدا کرد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی اکسپرس، منچستریونایتد در شرایطی توانست جام قهرمانی در لیگ اروپا را به دست آورد که شهر منچستر در غم و ماتم به سر می برد و در انفجاری تروریستی خانواده های زیادی داغدار شدند ......

به  گزارش مدال به نقل از  ایسنا  و  به نقل از دیلی اکسپرس، منچستریونایتد در شرایطی توانست جام قهرمانی در لیگ اروپا را به دست آورد که شهر منچستر در غم و ماتم به سر می برد و در انفجاری تروریستی خانواده های زیادی داغدار شدند ...

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی اکسپرس، منچستریونایتد در شرایطی توانست جام قهرمانی در لیگ اروپا را به دست آورد که شهر منچستر در غم و ماتم به سر می برد و در انفجاری تروریستی خانواده های زیادی داغدار شدند.

وین رونی، کاپیتان شیاطین سرخ قهرمانی در لیگ اروپا را به قربانیان حادثه تروریستی شهر منچستر و خانواده های آنها هدیه کرد.

او همچنین اضافه کرد: امیدوارم که این قهرمانی مرهمی برای درد منچستر باشد. یک کابوس بزرگ در شهر منچستر رخ داد. خالص ترین تسلیت به خانواده قربانیان.

رونی که در دقایق پایانی دیدار منچستر یونایتد برابر آژاکس به میدان رفت، ادامه داد: پیروزی شیرین و خاصی بود. همه ما از قهرمانی خوشحال هستیم. با ارائه یک بازی خوب و منطقی توانستیم تیم جوان و باانگیزه آژاکس را شکست دهیم و جام قهرمانی را بالای سر بریم.

رونی به احتمال خیلی زیاد آخرین بازی خود با پیراهن منچستریونایتد را تجربه کرد. او در بیشتر بازی های  فصل نیمکت نشین بود و باید به دنبال تیم جدیدی برای خود باشد.