رونی: مطمئنم رونالدو موفق خواهد شد

وین رونی ، ستاره سابق منچستریونایتد مدعی شد این تیم با کریستیانو رونالدو برای قهرمانی در لیگ برتر مبارزه می کند....

به گزارش "ورزش سه"، ۱۵ سال پیش کریستیانو رونالدو و وین رونی با هم در اولدترافورد همبازی بوده و سه عنوان قهرمانی متوالی لیگ برتر بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ و همچنین قهرمانی در لیگ قهرمانان در سال ۲۰۰۸ را کسب کردند. حالا و در شرایطی که وین رونی از فوتبال خداحافظی کرده، او بازگشت این ستاره پرتغالی به اولدترافورد را مفید توصیف کرده است.

وین رونی گفت: "تاثیر رونالدو؟ او فوق العاده بوده و من فکر می کنم او هنوز یکی از بهترین بازیکنان جهان است. من فکر می کنم ما در بازی با ایرلند دیدیم رونالدو در دو دقیقه اخیر با دو ضربه سر فوق العاده موفق به گلزنی شد و او می تواند تاثیر فراوانی در جریان لیگ برتر داشته باشد.

یونایتد بالاخره آماده رقابت تا برای قهرمانی است و من احساس می کنم که امسال باید این کار انجام شود. رونالدو بازیکن بزرگی برای یونایتد خواهد بود و من فکر می کنم او لحظات بسیار خوبی در فصل سپری کرده و بارها موفق به گلزنی خواهد شد.

من بازی منچستریونایتد را دنبال می کنم و امیدوار این تیم نتیجه بگیرد، پس به همین دلیل بازگشت رونالدو را تصمیم خوبی می دانم. من فکر می کنم قدرت ذهنی او مخصوصا برای بازیکنان جوان مفید است و رونالدو در زمان مناسبی به یونایتد بازگشت. من فکر می کنم کریستیانو خودش می داند که شرایط برای او به سادگی اسپانیا یا ایتالیا نیست. رونالدو می داند که لیگ برتر فیزیکی بوده و خودش هم اینجا بازی کرده است، بنابراین من مطمئن هستم که او آماده است تا دوباره برای منچستریونایتد گلزنی کند."

تگ ها


وین رونی کریستیانو رونالدو اورتون منچستر یونایتد