رونی و افشای دلیل جدایی جرارد پیکه از یونایتد

وین رونی از دلایل جدایی جرارد پیکه از منچستریونایتد صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری عدم استفاده مناسب از جرارد پیکه را یکی از مهم ترین اشتباهات دوران مربیگری سرالکس فرگوسن می دانند. اما وین رونی فاش کرد نمایش ضعیف این مدافع اسپانیایی در دیدار سال ۲۰۰۷ مقابل بولتون باعث شده فرگی نام او را در تابستان بعد در فهرست فروش قرار دهد تا جرارد پیکه با انتقال به بارسا یکی از بهترین مدافعان دنیای فوتبال لقب گیرد.

وین رونی گفت: "دیدار برابر بولتون تقریبا کار جرارد پیکه را در یونایتد به پایان رساند. او جوان بود و آنجا اذیت شد و فکر می کنم در آن مسابقه بود که فرگوسن به این نتیجه رسید پیکه از نظر جسمانی شرایط حضور در لیگ برتر را ندارد.

همیشه در خاطر دارم که نمانیا ویدیچ می گفت رویارویی در خانه بولتون مانند بازی کردن مقابل دیدیه دروگبا است. ویدیچ قبل از سفر به خانه این تیم چند روز در باشگاه بدنسازی تمرین می کرد. آنها تیمی فیزیکی بودند و پاتریس اورا همیشه می گفت از کوین دیویس متنفر است. آنها مثال خوبی از تیمی بودند که می تواند رقیبی را علیرغم داشتن بازیکنان بهتر مغلوب کند.

البته دیدار سال ۲۰۰۸ ما در نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا نیز اینگونه بود. بارسا از نظر تکنیکی با اختلاف تیم بهتری بود، اما ما با تلاش فراوان در ۱۸۰ دقیقه پیروز شدیم. تیم های واقعی درک می کنند که بعضی اوقات شما برای کسب پیروزی باید زشت بازی کنید."

تگ ها


اورتون وین رونی جرارد پیکه بارسلونا منچستر یونایتد فوتبال