رویارویی ایران و پرتغال در شهر افسانه‌ها

و به نقل از گازتای روسیه، ویتالی موتکو گفت: سارانسک شهر محبوبی در میان شهرهایی است که مهیای میزبانی از جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال میشوند ......

 و به نقل از گازتای روسیه، ویتالی موتکو گفت: سارانسک شهر محبوبی در میان شهرهایی است که مهیای میزبانی از جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال می‌شوند.
معاون نخست‌وزیر روسیه ادامه داد: ۶۰۰ مکان وجود دارند که ما برای بهره‌برداری در جام جهانی ۲۰۱۸ ساخته‌ایم که ۵۰ تا را باید معرفی کنیم. برای نمونه در نیژنی نووگورود ایستگاه متروی لوکسی ساخته شده که هنوز ۵۰ متر دیگر باید توسعه یابد. شهرها در توسعه اقدامات گام‌های اساسی برداشتند و از آنها خواستیم تا در مسیر زیباسازی تلاش کنند. می‌توانم بگویم سارانسک شهر محبوبی در میان شهرهای میزبان دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. مشارکت مردمی و سران شهری بسیار زیاد است. روحیه مضاعفی در پیشبرد برنامه‌ها دیده می‌شود و معتقدم هنوز زمان برای اصلاح کارها داریم.
ورزشگاه تازه‌ساخت شهر سارانسک با ظرفیت ۴۵ هزار تماشاگر میزبان یکی از بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میان تیم‌های ملی فوتبال ایران و پرتغال در روز ۴ تیر خواهد بود.
جام جهانی ۲۰۱۸ در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال جاری در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

تگ ها


جام جهانی 2018 ایران فوتبال