رویارویی دوباره علیپور با بهترین گلر آسیا!

الشیب به عنوان بهترین گلر جام ملت‌های آسیا صاحب دستکش طلایی شد و حالا دوباره باید مقابل مهاجم گلزن پرسپولیس بازی کند....

الشیب به عنوان بهترین گلر جام ملت‌های آسیا صاحب دستکش طلایی شد و حالا دوباره باید مقابل مهاجم گلزن پرسپولیس بازی کند.

به گزارش مدال،عصر فردا (سه شنبه) در چارچوب هفته دوم از لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم پرسپولیس و السد قطر در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف هم می‌روند. یکی از نکات ویژه بازی، رویارویی دوباره علی علیپور آقای گل پرسپولیس با سعد الشیب دروازه بان السد است. الشیب به عنوان بهترین گلر جام ملت‌های آسیا صاحب دستکش طلایی شد و حالا دوباره باید مقابل پرسپولیسی‌ها بازی کند.

او فصل قبل ۳ بار برابر سرخپوشان از مجموع ۴ بازی به میدان رفت که ۲ بار با شکست به رختکن برگشت و یکبار نیز، همراه تیمش به برتری رسید. آخرین مصاف سعد الشیب با سرخپوشان به بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برمی گردد که سرخپوشان موفق شدند در آن دیدار، با حساب یک بر صفر در قطر به برتری برسند.

علی علیپور در آخرین دقایق بازی توانست با حرفه‌ای گری خود از الشیب پنالتی بگیرد و خودش نیز، ضربه را تبدیل به گل کرد. حالا دوباره سعد الشیب باید مقابل سرخپوشان قرار بگیرد که قطعا از این حیث نیز، بازی با صحنه‌های مهمی مواجه خواهد بود.