رویارویی شاگردان کالدرون با حریف ناشناخته در دیدار افتتاحیه لیگ نوزدهم

شاگردان گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی در دیدار افتتاحیه لیگ برتر نوزدهم به مصاف پارس جنوبی جم خواهند رفت که به نظر می‌رسد با توجه به تغییرات گسترده در ساختار این تیم، کار دشواری برابر شاگردان کمالوند خواهند داشت...

به گزارش خبرنگار مدال، مساله‌ای که در مورد تیم‌های فراز کمالوند می‌تواند نگران کننده باشد این است که او بعضا از بازیکنان گمنام لیگ یک و دو در ترکیب تیم‌هایش استفاده می‌کند و این می‌‌تواند پرسپولیس را غافلگیر کند.
وقتی برنامه لیگ اعلام شد همه گمانه‌زنی‌ها مبنی بر این محور بود که پرسپولیس در شروع فصل کار دشواری در پیش خواهد داشت چرا که از هفته دوم تا ششم باید با سه چهار تیم مدعی و قدرتمند بازی کند و این برای تیمی که در کادر فنی‌اش تغییرات وسیعی داشته و این کادر شناختی از لیگ ایران ندارد، می‌تواند خطرناک باشد.
با این حال آنچه به آن چندان توجه نشد بازی افتتاحیه فصل سرخ‌هاست. مسابقه‌ای که غیر از مسائل روانی و اتفاقاتش روی کاغذ بازی راحتی برای تیم کالدرون خواهد بود اما به نظر می‌رسد این قضاوت کاملا سطحی و شتاب‌زده است.
واقعیت این است که پرسپولیس درهمین هفته نخست و بازی مقابل پارس جم کار دشواری در پیش دارد چرا که این تیم دچار تغییرات گسترده‌ای شده و کاملا ناشناخته روبروی پرسپولیس قرار می‌گیرد.
چند روز قبل خواکین مغز متفکر کالدرون از آنالیزور پرسپولیس خواست اطلاعاتی درباره این حریف به او ارائه دهد اما واقعیت این است که پارس جم انقدر نسبت به فصل قبل تغییر کرده که اطلاعات فصل قبل کمکی به کادر فنی فعلی پرسپولیس نخواهد کرد.
پارس جم در کادر فنی تغییرات گسترده‌ای داشت و فراز کمالوند جای مهدی تارتار را گرفت. غیر از این نماینده شهرستان جم در لیگ برتر تا اینجای فصل نقل و انتقالات 19 بازیکن ورودی و 13 خروجی داشت که بیشتر نفرات اصلی‌اش جزو این گروه سیزده نفره هستند و تنها نفراتی مثل محمد نوری و شهرام گودرزی در این تیم ماندنی شده‌اند.
جدا از این مساله‌ای که در مورد تیم‌های فراز کمالوند می‌تواند نگران کننده باشد این است که او بعضا از بازیکنان گمنام لیگ یک و دو در ترکیب تیم‌هایش استفاده می‌کند و این می‌تواند درصد غافلگیر کنندگی پارس جم را در هفته نخست لیگ برتر افزایش دهد.
در واقع بازی هفته اول برای پرسپولیس هم اهمیت بسیار زیادی دارد هم اینکه برخلاف آنچه تصور می شد اصلا بازی راحتی نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:

ماجرای دیگری بازیکن ذوب‌آهن در هواپیمای قطری

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون آغاز لیگ نوزدهم لیگ برتر نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران پارس جنوبی جم فراز کمالوند پارس جنوبی جم پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال