رویانیان: بحث اضافه شدن من به هیأت مدیره مطرح نیست

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: تا قبل از گرشاسبی فضای حاکم بر باشگاه پرسپولیس غبارآلود و تیره و تار بود و الان هم برخیها نمیخواهند این تیم شرایط خوبی داشته باشد ......

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: تا قبل از گرشاسبی فضای حاکم بر باشگاه پرسپولیس غبارآلود و تیره و تار بود و الان هم برخی‌ها نمی‌خواهند این تیم شرایط خوبی داشته باشد.

به گزارش مدال، محمد رویانیان در خصوص حضورش در جلسه هیأتمدیره باشگاه پرسپولیس گفت:به جلسه هیأت مدیره باشگاه رفتم تا به مدیرعامل و اعضای هیأت مدیرهخسته نباشید بگویم. مسئولان باشگاه زحمت زیادی می‌کشند و با وجود سختی‌ها در تلاش هستند تا مشکلات برطرف شود. من می‌دانم که آنها چه کار سختی پیش رو دارند و در این شرایط سخت بی‌حاشیه و بی سر و صدا کار می‌کنند که به همین دلیل از آنها قدردانی کردم.اعضای هیأت مدیره پرسپولیس محبت کردند و وقت خودشان را به من دادند تا این دیدار انجام شود. به هر حال من از خانواده پرسپولیس هستم و جزئی از این خانواده به حساب می‌آیم و طبیعی بود که به خانه خودم سری بزنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است به عنوان عضو هیأت مدیره به پرسپولیس برگردید خاطرنشان کرد: بحث اضافه شدن من به هیأت مدیره مطرح نیست بلکه به این جلسه رفتم تا گزارشی از دوران مدیریت خودم در پرسپولیس را به اعضای هیأت مدیره ارائه دهم. در دوران مدیریت قبل کم لطفی‌های زیادی صورت گرفت و مدیران فعلی برخلاف آقایان قبلی با صداقت و شفافیت کار می‌کنند. به همین دلیل به مسئولان باشگاه اعلام کردم که هر کمکی که از دستم بر بیاید برای کمک به باشگاه و مدیرانش انجام خواهم داد. واقعاً مردم نمی‌دانند که آقای گرشاسبی و همکارانش با چه مشکلاتی روبرو است و چه کار سختی انجام می‌دهد اما او بی سر و صدا و بدون جار و جنجال در حال رفع مشکلات است و برخلاف مدیران قبلی بدون اتهام زدن به دیگران و مدیران قبلی کارها را به خوبی پیش می‌برد. مدیران قبلی فعالیت خیلی‌ها را زیر سوال بردند اما گرشاسبی و اعضای هیأت مدیره پرسپولیس برخلاف شیوه قبلی‌ها مرد و مردانه کار می‌کنند.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس افزود: تا قبل از حضور گرشاسبی فضای مدیریت پرسپولیس غبارآلود بود و همه چیز جهت دار و تیره و تار انجام می‌شد، به هر حال من باید حقایق را بگویم چرا که با حضور گرشاسبی شرایط بهتر از قبل شده و هیأت مدیره در تلاش است تا مشکلات را برطرف کند. در این شرایط فرصتی دست داد تا من گزارشی از عملکرد دوران خودم در پرسپولیس را ارائه دهم و گفتم که بسیاری از اسناد و مدارک وجود دارد که هر زمان بگویند آماده تقدیم آن هستم.

رویانیان در ادامه صحبت‌هایش افزود: با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس شرایط خوبی دارد و از نظر مدیریت شفافیت در این باشگاه حاکم است اما متأسفانه یکسری از افراد نمی‌خواهند این باشگاه با شرایط خوب پیش برود و به موفقیت برسد که این مسئله جای تأسف دارد. چرا برخی‌ها حضور آدم‌های خوب و انجام کارهای درست را بر نمی‌تابند؟ امیدوارم کسانی که پرسپولیس را دوست دارند یا حتی مخالف آن هستند یادشان نرود که این باشگاه متعلق به میلیون‌ها هوادار عاشق است که ظلم به این باشگاه یک ظلم نابخشودنی است.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال