رویایم همبازی شدن با لیونل مسی است

ماریو گوتزه، هافبک آلمانی آیندهوون ابراز امیدواری کرد روزی در ترکیب بارسلونا بازی کند....

به گزارش "ورزش سه"، گلزنی در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ باعث شد بسیاری ماریو گوتزه را یکی از بهترین بازیکنان جهان و از نامزدهای دریافت جوایز فردی در سال های پیش رو معرفی بکنند. اما در ادامه ماریو گوتزه دچار افت محسوسی شده و حالا شاهد حضور این بازیکن در آیندهوون هستیم. ماریو گوتزه در مصاحبه ای مدعی شد برای بازگشت به تیم ملی آلمان باید درخششی توام با ثبات داشته باشد.

ماریو گوتزه گفت: "ارائه فستیوالی از فوتبال مالکانه در ترکیب این تیم بارسلونا و در کنار لیونل مسی برای من یک رویا است. من می خواهم دوباره در لیگ قهرمانان بازی کنم."

البته ماریو گوتزه مدعی شد آماده است با آیندهوون برای بحث در مورد تمدید قرارداد خود تا بعد از سال ۲۰۲۲ نیز مذاکره بکند و تنها شرط او این است که راجر اشمیت، سرمربی باشگاه در آیندهوون باقی بماند. ماریو گوتزه در ادامه گفت: "اگر قرار به جدایی راجر اشمیت باشد من نگران می شوم. ما با آیندهوون توافق کرده ایم که برای توافق با یک پیشنهاد فوق العاده با هم مذاکره بکنیم.

احتمال بازگشت به تیم ملی آلمان؟ بهترین بازیکنان آلمان باید به تیم ملی دعوت شوند، در غیر این صورت موفقیت در برابر تیم های بزرگ دشوار خواهد بود. باید دید جانشین یوواخیم لوو چه خواهد کرد. اما بی تردید برای اینکه دوباره به تیم ملی آلمان دعوت شوم باید تداوم و ثبات داشته باشم."

تگ ها


تیم ملی آلمان لیونل مسی ماریو گوتزه بارسلونا