رویای برزیلی بارسلونا نقش بر آب شد! (عکس)

نیمار برای تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن توافق کرده و قرار به بازگشت او به بارسلونا نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسد داستان و حواشی جدایی نیمار از پاری سن ژرمن رو به اتمام است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، به زودی باشگاه فرانسوی خبر تمدید قرارداد نیمار را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد.

قرارداد فعلی نیمار در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسید و تاخیر در تمدید قرارداد این ستاره برزیلی منجر به ایجاد موجی از شایعات در مورد بازگشت احتمالی نیمار به بارسلونا شده بود. ستاره ۲۹ ساله پاری سن ژرمن قرارداد خود را به مدت چهار فصل دیگر تمدید کرده و بدین ترتیب تا سال ۲۰۲۶ در پاریس ماندگار خواهد شد.

تصمیمی به سود رئال مادرید

با ماندن نیمار در پاری سن ژرمن، شرایط رئال مادرید برای جذب کیلیان امباپه در تابستان امسال آسان تر خواهد شد. باشگاه فرانسوی تمایلی به از دست دادن دو ستاره خود به صورت همزمان نداشت و با تمدید قرارداد نیمار، حالا احتمال توافق با رئال مادرید برای فروش کیلیان امباپه بیشتر خواهد شد.

رویای نیمه تمام خوان لاپورتا

رئیس جدید باشگاه بارسلونا قصد داشت در همین ماه های ابتدایی آغاز کار خود دست به کار بزرگی زده و زمینه بازگشت نیمار به نوکمپ را فراهم بکند. بالا بردن ارزش تجاری بارسلونا، کمک به تیم از بعد فنی و همچنین راضی کردن لیونل مسی به تمدید قرارداد، از عواملی بود که خوان لاپورتا را مصر به خرید نیمار کرده بود.

بارسلونا با پیشنهادی ۱۰۰ میلیون یورویی به دنبال ستاره برزیلی بود، اما این اتفاق رخ نخواهد داد و نیمار تا سال ۲۰۲۶ و در واقع تا ۳۶ سالگی در پاریس خواهد ماند. بدین ترتیب علیرغم سالها تلاش، رویای بازگشت نیمار به بارسلونا هرگز محقق نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نیمار درون زمین واقعا غیر قابل تحمل است

پیام ناصر الخلیفی به بارسا؛ نیمار را رها کنید

 

 

تگ ها


کیلیان امباپه نیمار لیونل مسی پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال