رویای بزرگ رئال؛ تابستان ۲۰۲۲ با هالند و امباپه!

فلورنتینو پرز رئیس رئال مادرید، در رویای جذب همزمان کیلیان امباپه و ارلینگ هالند است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید تابستان ۲۰۲۱ را هم بدون خرید بزرگ به اتمام رساند و در حالی پای به فصل جدید گذاشت که ترکیب این تیم با تحولات زیادی روبرو شده است.

جدایی رافا واران و سرخیو راموس در خط دفاعی باعث شده تا ادر میلیتائو و داوید آلابا زوج دفاعی تیم باشند و در خط حمله نیز اتفاق خاصی رخ نداده استو همچنان کریم بنزما و وینیسیوس مهمترین نیروهای تهاجمی رئال هستند، ترکیبی که برای دوست داران رئال چندان جذاب نیست و آنها پس از جدایی رونالدو در تابستان ۲۰۱۸ همچنان در آرزوی پیوستن یک ستاره جدید به تیم شان هستند.

رئال تابستان به جذب کیلیان امباپه نزدیک شده بود ولی پی اس جی حاضر به مذاکره نشد. اگر ستاره فرانسوی با پی اس جی تمدید نکند، از ژانویه می تواند با رئال قرارداد ببندد و تابستان ۲۰۲۲ به عنوان بازیکن آزاد راهی رئال شود اما فلورنتینو پرز رئیس رئال، تنها به امباپه فکر نمی کند.

ارلینگ هالند ستاره نروژی دورتموند نیز تابستان سال بعد با ۷۵ میلیون یورو در دسترس خواهد بود. بند آزادسازی او البته برای باشگاه های بزرگ دیگر اروپا نیز وسوسه انگیز است ولی شاید رئال مادرید یک قدم جلوتر از دیگران باشد.

آوریل گذشته، پدر هالند و مینو رایولا ایجنت بازیکن، از کمپ والدبباس دیدن کرده و با خوزه آنخل سانچس مدیر اجرایی رئال نیز مذاکراتی داشتند.

در شرایطی که بارسا و بایرن مونیخ توان مالی لازم را ندارند و چلسی تابستان امسال ۱۱۵ میلیون یورو برای روملو لوکاکو هزینه کرد، رئال، پی اس جی و سیتی بیشترین شانس را برای جذب هالند دارند. اتحادیه لالیگا اخیرا اعلام کرد که رئال مادرید برای جذب همزمان هالند و امباپه مشکل مالی ندارد و چراغ سبز لازم را به باشگاه مادریدی داد.

اکنون باید دید پرز در رقابت با مالکان عرب موفق خواهد شد هالند را جذب کند یا خیر. حقیقبت این است که او در رویای بزرگ زوج امباپه و هالند برای فصل ۲۳-۲۰۲۲ و در ورزشگاه مدرن شده برنابئو است.

تگ ها


ارلینگ هالند کیلیان امباپه بروسیا دورتموند فلورنتینو پرز پاری سن ژرمن فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال