رویای جدید پاری سن ژرمن پس از ربودن نیمار

به نظر می رسد به جز نیمار، باشگاه پاری سن ژرمن قصد دارد برای خرید کیلیان امباپه نیز با جدیت اقدام کند ......

به نظر می رسد به جز نیمار، باشگاه پاری سن ژرمن قصد دارد برای خرید کیلیان امباپه نیز با جدیت اقدام کند.

 

 

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، هفته گذشته پاری سن ژرمن موفق شد با رقم زدن انتقالی تاریخی و پرداخت 222 میلیون یورو، نیمار را از چنگ بارسا ربوده و بزرگترین انتقال همه ادوار فوتبال را رقم بزند اما این پایان کار نیست و فعالیت های این باشگاه در بازار تابستانی همچنان ادامه خواهد داشت.

 

وبسایت گل ادعا کرد که باشگاه پاری سن ژرمن چند هفته پیش پیشنهادی 135 میلیون یورویی برای جذب کیلیان امباپه، ستاره جوان و 18 ساله موناکو ارسال کرده و با جدیت قصد دارد در کنار نیمار، این بازیکت آینده دار را نیز جذب کند.

البته در مدت اخیر و به علت تمرکز پاری سن ژرمن روی جذب نیمار، پروسه انتقال امباپه کمی به تاخیر افتاد اما ناصر الخلیفی در تماسی جداگانه به امباپه تاکید داشته که وی هنوز هم در برنامه های تیم قرار دارد و پروسه خرید امباپه متوقف نشده است.

 

در این میاتن خود امباپه مسئولیت انتقال خود را بر دوش پدرش گذاشته و پاری سن ژرمن نیز با پدر امباپه تماس هایی برقرار کرده است. برای امباپه تنها حنبه ورزشی ماجرا مهم است و او می خواهد به طور منظم در لیگ قهرمانان و جام جهانی روسیه 2018 بازی کند.

 

علیرغم تمایل رئال مادرید به جذب امباپه و علاقه احتمالی بیشتر موناکو به انتقال وی به تیمی خارج از فرانسه، پاری سن ژرمن از تلاش برای جذب این بازیکن جوان دست نخواهد کشید.

تگ ها


اخبار روز ابراهیما امبایه پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال