رویای مهاجم آرسنال، بازی کنار گریزمان در اتلتیکو

ارسنال تمایلی برای تمدید قرارداد الکساندر لاکازت ندارد و این بازیکن هم برای فصل بعد برنامه خاصی دارد....

به گزارش "ورزش سه"، الکساندر لاکازت ۳۰ ساله که در سال ۲۰۱۷ و از باشگاه لیون راهی آرسنال شد، در هفته ۱۷۵ هزار پوند دستمزد دریافت کرده و به یکی از پر درآمدترین بازیکنان لیگ انگلیس بدل شده است. اما لاکازت در سال های اخیر به اندازه این اعداد و ارقام برای توپچی ها کارآیی نداشته و به نظر می رسد این فصل آخرین سال حضور او در باشگاه آرسنال خواهد بود.

طبق ادعای چند رسانه انگلیسی، لاکازت بعد از اتمام قرارداد با آرسنال راهی تیم دیگری می شود. در واقع آرسنال قرارداد لاکازت را تمدید نخواهد کرد و این مهاجم باید به دنبال تیم جدیدی باشد. او می‌خواهد در لالیگا و برای اتلتیکو مادرید بازی کند.

لاکازت تابستان سال آینده به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد و باشگاه آرسنال نیز در حال حاضر برنامه ای برای تمدید قرارداد با این بازیکن فرانسوی ندارد. طبق ادعای نشریه دیلی میل، باشگاه آرسنال در راستای سیاست رهایی یافتن از پرداخت دستمزدهای هنگفت و قطع همکاری با بازیکنانی مانند مسوت اوزیل، حالا تصمیم به عدم تمدید قرارداد الکساندر لاکازت نیز گرفته است.

هدف لاکازت بازی کنار آنتوان گریزمان است ولی باید دید بر سر دستمزد با اتلتیکو به توافق خواهد رسید یا خیر. در این فصل، او تاکنون در هشت بازی سه گل برای توپچی ها به ثمر رسانده و یک پاس گل هم داده است.

تگ ها


اتلتیکو مادرید آرسنال