رویای یک میلیارد یورویی سرانجام دارد؟ (عکس)

رویای بازسازی استادیوم استمفوردبریج همچنان برای چلسی ادامه دارد....

به گزارش "ورزش سه"، برنامه های شگفت انگیز بازسازی استادیومی با ۶۰ هزار صندلی چلسی با برنامه های جدید اعلام شده توسط رابرت جنریک، وزیر مسکن دوباره از سر گرفته می شود. باشگاه چلسی امیدوار بود پروسه تعمیرات یک میلیارد پوندی ورزشگاه استمفورد بریج در پایان ماه مارس به پایان برسد، اما مهلت دریافت شده بدون آنکه تغییری ایجاد شود به پایان رسید.

اما روز دوشنبه، جنریک از برنامه هایی پرده برداشت که حاکی از تلاش دولت به رونق دادن به ساخت و ساز برای کمک به اقتصاد در دوره شیوع ویروس کرونا بود. جنریک گفت: "مهلت های مجوز تمدید خواهد شد و این روند حامی برنامه هایی که به طور موقت به علت شیوع ویروس کرونا مختل شده خواهد بود."

این روند برای چلسی کلیدی است، زیرا برنامه هایی که تاریخ انقضاء آنها فرا رسیده بود، حالا واجد شرایط تمدید تا اول آوریل ۲۰۲۱ هستند. طبق برنامه اصلی، قرار بود ورزشگاه ۴۱ هزار نفری استمفورد بریج تخریب شود تا راهی برای ساخت استادیوم جدید ۶۰ هزار نفری فراهم شود.

مجوز این کار به طور معمول به مدت سه سال ادامه دارد و چلسی مجوز شروع به خراب کردن ساختمان های اطراف استمفورد بریج برای ایجاد فضای اضافی را در مارس ۲۰۱۷ دریافت کرد، اما این پروسه هرگز آغاز نشد. قرار است یک میلیارد یورویی در این رابطه از سوی باشگاه هزینه شود.

باشگاه چلسی در این رابطه گفت: "ما تصور می کردیم که مجوز برنامه ریزی اش برای استادیوم جدید در ۳۱ مارس ۲۰۲۰ منقضی می شود. ما از همه هواداران و افراد ذینفع، به ویژه شورای فولام به خاطر صبر و درک آنها در این زمینه سپاسگزاریم. در صورت بهبود شرایط اقتصادی، ما گزینه های خود را برای ورزشگاه جدید در نظر خواهیم گرفت."

تگ ها


چلسی