رویت آقای خاص با پلی استیشن

اینکه ژوزه مورینیو علاقه خاصی به جنگهای روانی یا به قول انگلیسیها بازیهای ذهنی با دیگر مربیان لیگ برتر علاقه دارد، بر کسی پوشیده نیست مخصوصاً در این فصل که آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی هدف زخم زبانها و کنایههای او واقع شده است ......

 اینکه ژوزه مورینیو علاقه خاصی به جنگ‌های روانی یا به قول انگلیسی‌ها بازی‌های ذهنی با دیگر مربیان لیگ برتر علاقه دارد، بر کسی پوشیده نیست مخصوصاً در این فصل که آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی هدف زخم زبان‌ها و کنایه‌های او واقع شده است.
او اما روز گذشته حین ورود به هتل محل اقامت تیمش پیش از مصاف خارج از خانه برابر برنلی، نشان داد که به غیر از جنگ‌های روانی به بازی‌های رایانه‌ای هم علاقه دارد.
خبرنگاران انگلیسی آقای خاص را در حالی هنگام ورود به هتل لووری رؤیت کردند که یک دستگاه کنسول بازی پلی‌استیشن 4 را با خود به هتل می‌برد.
به نظر می‌رسید که او برای استفاده از این دستگاه اشتیاق دارد. شاید هم او قصد داشته سیستم جدید تیمش را در بازی فیفا 18 با اضافه شدن الکسیس سانچس به ترکیب شیاطین سرخ، ارزیابی کند.
گفته می‌شود که الکسیس سانچس در آستانه پیوستن به من‌یونایتد قرار دارد و هنریک مخیتاریان در جهت معکوس به آرسنال ملحق خواهد شد، بازیکنی که در میان بازیکنان آقای خاص که به برنلی سفر کرده بودند، رؤیت نشد.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر خلیج فارس فوتبال