رویس: این بار می‌خواهم دروازه ترشتگن را باز کنم

مارکو رویس ستاره دورتموند می‌خواهد در بازی امشب مقابل بارسلونا دروازه ترشتگن را باز کند...

به گزارش مدال، در آستانه دیدار امشب دو تیم بارسلونا و دورتموند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، مارکو رویس به تمجید از هموطنش ترشتگن پرداخته است.

به نقل از مارکا، رویس در صحبت های پیش از بازی و در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

"مسلماً بازیکنان آلمانی با ترشتگن صحبت خواهند کرد. او پسری فوق العاده با قدرت ذهنی بزرگ است. دوست داشتم در بازی اول مقابل او گلزنی کنم اما ضربه پنالتی ام را مهار کرد. اگر فردا فرصت دیگری داشته باشم، بهتر عمل خواهم کرد."

نلسون سمدو، پیکه و جوردی آلبا دیدار مقابل دورتموند را از دست داده اند اما رویس در این باره گفت:

"تا این لحظه خیلی اخبار مربوط به بازی و اینکه چه کسانی هستند و نیستند را نخوانده ام. اهمیتی نمی دهیم چون بارسلونا ترکیبی بسیار عمیق و پر از بازیکنان خوب دارد. باید خیلی با اعتماد به نفس و با شخصیت بازی کنیم. طبیعی است که به زحمت بیافتیم. اگر مثل بازی رفت عمل کنیم، فرصت هایی خواهیم داشت."

او در نهایت راجع به احتمال انتقال به بارسلونا در آینده نیز گفت:

"اخیراً قراردادم با دورتموند را تمدید کردم، و وقتی قراردادم به پایان برسد 33 یا 34 ساله خواهم بود. اینجا را خیلی دوست دارم. برای من و خیلی از بازیکنان دورتموند، این اولین باری است که در نوکمپ بازی خواهیم کرد. چه چیزی بهتر از بازی در این ورزشگاه و کسب پیروزی؟"

اخبار مرتبط:

بارسلونا – دورتموند؛ دروازه‌های باز نیوکمپ

تگ ها


فوتبال جهان زنبور‌ها ورزشگاه نیوکمپ مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مارکو رویس مارک آندره‌ تراشتگن بورسیا دورتموند بارسلونا بارسلونا-بورسیا دورتموند UEFA Champions League فوتبال