رویس: سیتی تیم بسیار باهوشی است و فریب‌تان می‌دهد

مارکو رویس، کاپیتان دورتموند، در بازی شب گذشته این تیم برابر منچسترسیتی، تک گل دورتموند را به ثمر رساند اما او درباره بازی برگشت به سیتیزن ها هشدار داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بوروسیا دورتموند می داند که با وجود شکست  ۲-۱ رد بازی رفت، همچنان برابر منچستر سیتی در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ شانس دارند و هنوز هیچ چیز برای آنها تمام نشده است.

در بازی شب گذشته در ورزشگاه اتحاد کوین دی بروین در دقیقه ۱۹ اولین گل سیتیزن ها را به ثمر رساند و پس از دست رفتن چندین شانس برای هر دو تیم در نیمه دوم، بالاخره مارکو رویس توانست در دقیقه ۵۸ برای دورتموند گلزنی کند؛ گلی در خانه حریف که امیدهای دورتموند باری صعود را زنده نگه داشت.

هر چند فیل فودن در دقیقه ۹۰ و در یک حمله دیرهنگام توانست گل برتری را برای سیتی به ثمر برساند تا شاتگردان گواردیولا در بازی هفته برابر دورتموند در آلمان، اوضاع بهتری از میزبان داشته باشند.

رویس پس از این شکست گفت: "ما ناراحتیم. خوردن گل دوم آن هم درست لحظاتی قبل از سوت پایان بازی نباید اتفاق می افتاد. فقط دو ثانیه خوب کار نکردیم و آنها کیفیت خود را نشان دادند. ما باید این توپ های بلند را قطع کنیم. در کل فکر می کنم که ما نمایش خیلی خوبی داشتیم.

در نیمه اول به اندازه نیمه دوم شجاعت به خرج ندادیم و نیمه دوم بهتر بود. این یک بازی برابر بود. سیتی بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشت و چند شانس خطرناک به وجود آورد اما ما هم بازی را خیلی خوب مدیریت کردیم و جای تاسف است که این جنگندگی، انرژی و تعصبی که به زمین آوردیم پاداشی نداشت.

ما تا جایی که توانستیم جنگیدیم. خیلی ناامیدکننده است که روی شانس هایی که داشتیم بیش از یک گل نزدیم و بعد هم اینکه یک گل دیرهنگام خوردیم کیه به نظر می شد از آن جلوگیری کرد.

ما کمی بی احتیاطی به خرج دادیم و با آتش بازی کردیم. سیتی تیم بسیار باهوشی است و شما را با یک احساس امنیت کاذب، که ما روی گل اول مان حس کردیم، فریب می دهد. درست است که خطر وجود داشت اما ما با توپ خوب بازی کردیم، خونسردی مان را حفظ کردیم و یک احساس امنیتی در بازی مان داشتیم. این عالی بود اما در پایان بازی را ۲-۱ باختیم و دیگر این چیزها به حساب نمی آید."

بیشتر بخوانید:

سیتی بخت اول قهرمانی در CL است

انتقاد ستاره سیتی از سلطه بایرن مونیخ بر آلمان

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال