رویکرد قهری با فردوسی‌پور ادامه دارد

جنگ از اینجا شروع شد...

جنگ از اینجا شروع شد

ظاهرا رویکرد قهری با عادل فردوسی پور در شبکه سه سیما همچنان ادامه دارد. البته با خبر شدیم عده ای برای بازگرداندن عادل به برنامه 90 پیش قدم شده اند اما هنوز نه تنها موفق به این کار و عوض کردن نظر فروغی نشده اند بلکه مدیران صدا و سیما سعی دارند حتی گزارش دربی را هم به عادل ندهند و از همین حالا در حال تصمیم گیری روی محمد رضا احمدی و مزدک میرزایی هستند. 
در واقع جنگ پارتیزانی با عادل فردوسی پور ادامه دارد. او حتی نایب رئیسی شبکه ورزش را هم رد کرد تا سر حرفش بماند. از اینسو روی فروغی مدیر شبکه سه هم فشار زیاد شده و علاوه بر خواست مردم ، برخی مسئولان هم برایشان سوال شده که چرا باید صدا و سیما خودش با دست های خودش بهترین برنامه اش را دستکاری کند و اصطلاحا به ترکیب برنده دست بزند. 
ظاهرا اختلاف بین عادل و فروغی از استفاده از یک سری لغت جایگزین شروع شده و حالا بعد از ماه ها به این نقطه رسیده است. محدودیت های سیاسی  برنامه هم در میانه های راه اضافه شد تا عادلی که همیشه مدیر شبکه سه را حامی خود می دید اینبار با مشکلاتی مواجه شود و در نهایت با پیروزی در انتخاب بهترین مجری موقتا از سکوی 90 پایین بیاید. 
باید دید نتیجه فشارها و وساطت ها در نهایت به کجا می رسد و آیا مدیر شبکه 3 در این مسیر پیروز می شود یا مجری محبوب مردم؟