روی تصمیمم برای جدایی از سیتی هستم

داوید سیلوا، ستاره اسپانیایی منچسترسیتی، اعلام کرد که تصمیمش برای جدایی از این باشگاه را تغییر نخواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، سیلوا که در سال ۲۰۱۰  به منچسترسیتی پیوست، نقش زیادی در موفقیت های این باشگاه داشت و چهار بار با این باشگاه قهرمان لیگ برتر شد. اما قرارداد او با سیتی در این تابستان به پایان می رسد و او قصد ندارد قراردادش را تمدید کند.

پیش از این شایعاتی در مورد رفتن او به لیگ ژاپن یا آمریکا منتشر شده بود اما او تاکید کرد که با توجه به توقف رقابت های مختلف به دلیل انتشار ویروس کرونا، هنوز تصمیمی برای آینده اش نگرفته است.

او در یک گفتگوی اینستاگرامی به آ اس گفت:" همه چیز متوقف شده است و در حال حاضر هیچ خبری وجود ندارد. خانواده ام دائما در مورد آینده سوال می کنند و جواب من این است که همه چیز متوقف شده است.

من دوباره به تمرینات برگشته ام و به دنبال این هستم که دوباره به ۱۰۰ درصد آمادگی برسم. بعضی از دوستانم اخباری برای من می فرستند که در آن نوشته شده من به اینجا یا آنجا می روم اما احتمالا آنها بیشتر از من می دانند. صادقانه بگویم، من اکنون منتظرم تا از این شرایط عبور کنیم.

تغییر نظر در مورد جدایی از سیتی؟ وقتی من چیزی می گویم، به همان عمل می کنم. این چیزی است که اکنون احساس می کنم. من ۱۰ سال در شهر منچستر بودم و کاری که می خواستم انجام بدهم را انجام دادم. دوره من در اینجا به پایان رسیده است اما این باشگاه به خاطر همه تجربیاتی که اینجا داشتم، برای همیشه در قلب من خواهد ماند.

از اولین لحظه، رفتار فوق العاده ای با من شد. انجا در منچستر، واقعا به شما احترام می گذارند و هواداران خیلی به من محبت داشتند. اما اکنون من و خانواده ام، واقعا به چالش دیگری نیاز داریم.

برای فوتبال بازی کردن یک اتمسفر بی نقص وجود دارد. همین طور برای زندگی به عنوان یک فوتبالیست، اینجا زندگی آرام است. تنها مسئله منفی، آب و هواست اما می توان اینجا واقعا حال خوبی داشت. این ۱۰ سال خیلی سریع گذشت."

تگ ها


دیوید سیلوا منچستر سیتی