روی خط شایعات مجازی/از استعفا تابرکناری فتحی؛چه کسی مدیراستقلال میشود؟

شایعات تغییر مدیریت در استقلال مدت ها است که در فضای مجازی به گوش می رسد....

شایعات تغییر مدیریت در استقلال مدت ها است که در فضای مجازی به گوش می رسد.

به گزارش خبرنگار مدال، زمزمه های تغییر مدیریت در استقلال از همان ابتدای فصل نقل و انتقالات و عدم مدیریت صحیح در این زمینه در باشگاه استقلال شنیده می شد و پس از ناکامی ها در هفته های ابتدایی لیگ، این صحبت ها به اوج خود رسید.
پس از شکست استقلال در دربی و اعتراض دوباره هواداران این مسئله از صبح امروز پر رنگ تر شد.
برخی در فضای مجازی صحبت از جانشینی علی فتح الله زاده، مدیر عامل پیشین استقلال به میان آوردند و حتی برای این موضوع بعضا کمپین می زدند. شایعات به حدی رسید که بعضی کانال های خبری صبح امروز از حضور فتح الله زاده به همراه علی امیری، معاون پیشین استقلال در وزارت ورزش خبر دادند. موضوعی که البته صحت نداشت. برخی دیگر از استعفای فتحی گفتند و اعلام کردند که مدیرعامل استقلال روز گذشته استعفانامه خود را تقدیم وزیر ورزش کرده است و البته وزارتخانه فعلا با این موضوع موافقت نکرده است. اما یکی از خبرگزاری ها از حضور فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در مجمع سالانه این باشگاه که مربوط به مسائل مالی است خبر داد و به نوعی خبر استعفای فتحی را تکذیب کرد نکته اینجاست که همین خبر در رسانه ای دیگر به این شکل نوشته شد: احضار مدیران استقلال به وزارت ورزش برای جوابگو بودن. برخی خبرها از باشگاه استقلال نیز به گوش می رسد که هیئت مدیره این باشگاه تصمیم به استعفای دسته جمعی دارند که البته این موضوع هم فعلا در حد شایعه در فضای مجازی باقی مانده است و تاییدیه و یا تکذیبیه ای در این زمینه در دست نیست.
حال باید دید این شایعات از استعفا تا برکناری فتحی و تعیین مدیرعامل جدید از سوی وزارت ورزش، آیا رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت و باشگاه استقلال و وزارت ورزش به سکوت خبری خود در این زمینه پایان خواهند داد و یا مسئله فعلا مسکوت باقی خواهد ماند و استقلال همچنان با تیم مدیریتی قبلی ادامه خواهد داد؟ به نظر می رسد باید تا پس از هفته پنجم صبر کنیم ...

 

بیشتر بخوانید:

مهاجمان استقلال در چرخ گوشت /شکار گریزلی بدون فشنگ!

تگ ها


باشگاه استقلال شایعات مجازی تغییرات مدیریتی در استقلال امیرحسین فتحی علی فتح الله زاده استعفای امیرحسین فتحی فوتبال