روی گریزمان حساب نمی‌کردیم ولی دیوانه بازگشت بود

رئیس اتلتیکو مادردید می گوید که آنتوان گریزمان بی نهایت مشتاق بود که به این تیم برگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو سال حضور آنتوان گریزمان در بارسلونا بامداد چهار شنبه به پایان رسید و ستاره فرانسوی قرضی ولی با بند خرید ۴۰ میلیون یورویی به اتلتیکو بازگشت.

خیلی ها معتقدند گریزمان هرگز نباید اتلتیکو را ترک می کرد. او هیچوقت نتوانست روزهای خوبش در اتلتیکو را تکرار کند و برای بارسا یک مهاجم معمولی بود. ستاره ای که نتوانست تفاوت ها را رقم بزند در حالی که برایش ۱۲۰ میلیون یورو نیز هزینه شده بود.

قرارداد گریزمان با اتلتیکو قرضی و دو ساله است و بند خرید ۴۰ میلیون یورویی او با اتلتیکو در سال اول اجباری نیست. در واقع اتلتیکو موظف نشده تا در تابستان ۲۰۲۲ این مبلغ را برای گریزمان پرداخت کند اما برای سال دوم این بند اجباری است.

انریکه سرزو رئیس اتلتیکو در مورد بازگشت گریزمان گفت:« واقعیت این است که فکر نمی کردیم گریزمان را جذب کنیم و روی او حساب نشده بود ولی خوش شانس بودیم که در آخرین لحظات، همه چیز در مسیر درستش قرار گرفت. ما باید ابتدا سائول را به چلسی واگذار می کردیم، بارسا هم باید لوک دی یانگ را جذب می کرد تا بتواند گریزمان را به ما واگذار کند. من البته در فرانسه بودم و هنوز فرصت نکرده ام با آنتوان حرف بزنم.»

سرزو در مورد جدایی گریزمان در سال ۲۰۱۹ که به شکلی بد و با نارضایتی هواداران صورت گرفت نیز گفت:« بله؛ گریزمان به شکل عجیبی جدا شد و بارسا بند فسخش را پرداخت کرد ولی او ثابت کرد که دیوانه بازگشت بود. می دانم که برخی هواداران هنوز او را نبخشیده اند ولی دسته ای دیگر نیز مشتاق بازگشت او بودند و در نهایت مهم این است که او بتواند بازدهی لازم را داشته باشد و بتوانیم بهترین تیم را به زمین بفرستیم. گریزمان با شرایط ما موافقت کرد و نشان داد که واقعا دوست دارد برگردد.»

سوت های اعتراضی احتمالی:« معتقدم قابل درک است ولی نمی خواهم از الان چیزی را پیش بینی کنم.»

تگ ها


آنتون گریزمان انریکه سرزو اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال