رکورددار گل‌های پشت محوطه در فوتبال اروپا کیست؟

گل‌های به ثمر رسیده از پشت محوطه جریمه همیشه برای علاقه‌مندان فوتبال جذابیت دو چندانی دارد...

گل‌های به ثمر رسیده از پشت محوطه جریمه همیشه برای علاقه‌مندان فوتبال جذابیت دو چندانی دارد

به گزارش خبرنگار مدال، علاقه‌مندان فوتبال در تمام دنیا همیشه ترجیح می‌دهند گل‌های زیباتری از ستارگان مورد علاقه‌شان ببینند و مطمئناً گل‌های به ثمر رسیده از پشت محوطه جریمه همیشه جایگاه ویژه‌ای در بین هواداران دارند. در سال‌های اخیر در فوتبال اروپا سه ستاره بی‌بدیل ظهور کردند که در صدر فهرست برترین گلزنان از پشت محوطه جریمه نیز قرار گرفته‌اند.

لیونل مسی که سال‌هاست در بارسلونا هواداران را با گل‌های چشم نوازش سیراب می‌کند تاکنون ۶۹ گل از پشت محوطه به ثمر رسانده است. کریستیانو رونالدو چه در یونایتد، چه در رئال مادرید و چه حالا که در یوونتوس است همیشه برای به ثمر رساندن ضربات راه دور زبان‌زد بوده و تاکنون ۵۴ گل از پشت محوطه به ثبت رسانده است. زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی ال‌ای گلسی هم در زمان حضور در سطح اول فوتبال اروپا ۳۵ گل از راه دور وارد دروازه رقبا کرد. او همواره گل‌های خارق‌العاده و زیبایی به ثمر می‌رساند و هنوز هم در لیگ MLS، این عادت را ترک نکرده است.

اما امروز یک مهمان دیگر به جمع آنها اضافه شد و او کسی نیست جز میرالم پیانیچ، ستاره بوسنیایی یوونتوس. او امروز در جریان دیدار تیمش مقابل اسپال باز هم از پشت محوطه جریمه گلزنی کرد تا حالا با ۲۷ گل خارج از محوطه جریمه، در رده چهارم این جدول قرار بگیرد. جالب اینجاست که او ۱۱ گل از ۱۲ گل اخیرش در سری‌آ را از پشت محوطه جریمه به ثمر رسانده است.

اخبار مرتبط:

یوونتوس ۲ - ۰ اسپال؛ پیروزی شیرین با گلزنی رونالدو

رکورددار گل‌های پشت محوطه در فوتبال اروپا کیست؟

تگ ها


گل‌های پشت محوطه لیونل مسی کریستیانو رونالدو زلاتان ابراهیموویچ میرالم پیانیچ فوتبال جهان ستارگان فوتبال جهان فوتبال