رکوردشکنی تاریخی زیدان مقابل والنسیا

زین الدین زیدان به دومین سرمربی برتر تاریخ رئال مادرید از نظر کسب پیروزی بدل شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید دیشب و با ارائه نمایشی تماشایی موفق شد با سه گل والنسیا را مغلوب کند تا همچنین با دو امتیاز فاصله با بارسلونا در صدر جدول، شانس های کسب عنوان قهرمانی در لالیگا را حفظ کرده باشد. اما این دیدار برای زین الدین زیدان اهمیت ویژه ای داشت و باعث شد او به رکورد دیگری دست یابد.

زیزو حالا ۲۰۱ بار روی نیمکت رئال مادرید قرار گرفته و در این مدت رکورد فوق العاده ۱۳۳ پیروزی را کسب کرده است. حالا او از این حیث در رتبه دوم سرمربیان تاریخ رئال مادرید در کنار ویسنته دلبوسکه از نظر کسب پیروزی قرار گرفته و قاعدتا به زودی این جایگاه را به تنهایی از آن خود خواهد کرد.

اما زیدان برای کسب رتبه اول مسیری طولانی و دشوار پیش رو دارد. میگل مونز، سرمربی بزرگ تاریخ رئال مادرید با ۳۵۷ پیروزی با اقتدار در رتبه اول قرار گرفته و زیدان ۲۲۴ بار دیگر باید تیمش را به مسیر کسب سه امتیاز هدایت کند تا بتواند در رتبه اول تاریخ این باشگاه قرار گیرد. رئال مادرید در فصل جاری از کوپا دل ری حذف شده و شانس چندانی برای موفقیت در لیگ قهرمانان ندارد، پس قهرمانی در لالیگا تنها امید احتمالی آنها برای کسب جام خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
رئال مادرید ۳ والنسیا 0؛ کاملا کهکشانی!
بایرن مونیخ و یک تصمیم ویژه درباره فبلیپ کوتینیو
سوپرگل بنزما، آتشبازی آسنسیو؛ آماده باش رئال به اروپا 

تگ ها


وینسنته دلبوسکه تیم ملی اسپانیا زیدان فوتبال جهان رئال مادرید رئال مادرید فوتبال