رکوردشکنی در NBA: تریپل دبل جیمز هاردن در نخستین بازی

جیمز هاردن در نخستین بازی خود برای تیم نتز با ۳۲ امتیاز، ۱۴ پاس و ۱۲ ریباند تریپل دبل کرد....

به گزارش "ورزش سه"، جیمز هاردن در نخستین بازی خود برای بروکلین نتز توانست با کسب ۳۲ امتیاز و تریپل دبل، حسابی بدرخشد. کوین دورنت نیز توانست در اولین بازی در کنار هم‌تیمی سابق‌اش با کسب ۴۲ امتیاز که بالاترین امتیاز فصل خود را برای نتز کسب کند.

نتز روز شنبه با پیروزی ۱۱۵-۱۲۲ در دیدار برابر اورلاندو مجیک، توانست پتانسیل خود را به رخ رقبا بکشد. هاردن که تازه عصر دیروز مجوز بازی برای نتز را به دست آورده بود ۱۴ پاس و ۱۲ ریباند داشت و همچنین ۹ توپ از دست رفته داشت.

او فرصت تمرین با نتز را نداشت و به نظر نمی رسید که اصلا نیازی به تمرین داشته باشد! هاردن تبدیل به اولین بازیکن در تاریخ NBA شد که در اولین بازی خود تریپل دبل می کند.

دورنت هم با به ثمر رساندن ۱۶ پرتاب از ۲۶ پرتاب، رکورد جدیدی به ثبت رساند. دورنت اولین بازیکنی است که موفق می شود در ۹ بازی پیاپی حداقل ۲۵ امتیاز کسب کند. او همچنین برای پنجمین بار در این فصل بیش از ۳۰ امتیاز برای تیم‌اش کسب کرده.

هاردن ۸ پرتاب از ۱۸ پرتاب را به ثمر رساند و او چهار توپ ربایی نیز داشت و ۱۳ پرتاب پنالتی از ۱۵ پرتاب را در ۴۰ دقیقه به ثبت رساند. ۱۴ پاس منجر به امتیاز او در نخستین بازی‌اش برای نتز رکورد پیشین را که از سال ۱۹۷۷ در اختیار کوین پورتر بود، شکست. هاردن اولین امتیاز خود در تیم نتز را با دو پرتاب پنالتی در ۶.۸ ثانیه مانده به  پایان ۱۲ دقیقه به ثبت رساند.

تگ ها


بسکتبال