رکوردشکنی فوق‌العاده کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو با حضور در دیدار یوونتوس و لوکوموتیو مسکو رکوردی فوق‌العاده را بر جای گذاشت...

به گزارش مدال، نام کریستیانو رونالدو به رکوردشکنی در تاریخ لیگ قهرمانان رقم خورده و او امشب رکورد جدیدی در این رقابت‌ها را به نام خود ثبت کرده و به دومین بازیکن پرسابقه بازی‌های زیر نظر یوفا تبدیل شد.

یوونتوس امشب در چهارمین دیدار خود در مرحله گروهی در روسیه به مصاف لوکوموتیو رفته و کریستیانو رونالدو که در این دیدار در ترکیب ثابت بیانکونری قرار گرفته، بازی شماره 174 خود را در رقابت های زیر نظر یوفا انجام خواهد داد. با حضور در مسابقه امشب، رونالدو به رکورد پائولو مالدینی، کاپیتان سابق میلان خواهد رسید و در رتبه دوم از این نظر قرار خواهد گرفت.

حالا تنها ایکر کاسیاس، سنگربان سابق رئال مادرید و فعلی پورتو که هنوز در مورد ادامه دوران حضور وی در عرصه فوتبال تردیدهایی وجود دارد، بالاتر از کریستیانو رونالدو با 188 بازی قرار دارد و احتمال دارد ستاره پرتغالی فصل بعد به رکورد او نیز دست یابد. رونالدو در لیگ قهرمانان، جام یوفا و سوپر جام اروپا برای اسپورتینگ، منچستر یونایتد، رئال مادرید و یوونتوس بازی کرده است.

اخبار مرتبط:

اختلاف فاحش درآمد رونالدو و کاپیتان تیم ملی انگلیس از اینستاگرام

تگ ها


رکوردشکنی رونالدو بیانکونری فوتبال جهان کریستیانو رونالدو یوونتوس لوکوموتیو موسکو لوکوموتیو موسکو-یوونتوس UEFA Champions League فوتبال