رکوردشکنی هواداران جالوروسی برای مصاف با چلسی

پنجاه هزار هوادار باشگاه آ اس رم امشب در ورزشگاه المپیکو شهر رم گرد هم خواهند آمد تا این بیشترین حضور هواداران این تیم در رقابت های این فصل باشد ......

پنجاه هزار هوادار باشگاه آ اس رم امشب در ورزشگاه المپیکو شهر رم گرد هم خواهند آمد تا این بیشترین حضور هواداران این تیم در رقابت های این فصل باشد.

تیم های آ اس رم و چلسی از ساعت 23:15 امشب در ورزشگاه المپیکو شهر رم برگزار کننده دیداری از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا خواهند بود.

بالغ بر 50 هزار هوادار جالوروسی امشب در استادیوم المپیکو حضور خواهند یافت تا رکورد بیشترین حضور هواداران این تیم در این فصل شکسته شود. بازی رفت دو تیم در ورزشگاه استمفورد بریج شهر لندن به تساوی 3_3 رسید تا گرگ ها با دو امتیاز کمتر از چلسی در رتبه دوم جدول گروه  C این رقابت ها قرار بگیرند. صعود به جمع شانزده تیم پایانی برای رمی ها در حدود 10 میلیون یورو سودآوری خواهد داشت و 50 هزار هوادار متعصب این تیم انتظار دارند تا شاگردان دی فرانچسکو امشب بتوانند با شکست دادن چلسی، راه صعود خود به دور بعدی این رقابت ها را هموار کنند.

این بیشترین میزان حضور طرفداران رم در المپیکو برای این فصل است که حاکی از اهمیت بسیار بالای این دیدار برای هر دو تیم است.

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال