رکوردشکنی یوسفی در المپیاد و‌زنه‌برداری کشور

علیرضا یوسفی در رقابت‌های وزنه‌برداری المپیاد استعدادهای برتر کشور در وزن ۱۰۲+ کیلوگرم با مجموع ۲۶۳ کیلوگرم ضمن ارتقای رکورد بازی‌های المپیک نوجوانان به مقام نخست دست یافت...

علیرضا یوسفی در رقابت‌های وزنه‌برداری المپیاد استعدادهای برتر کشور در وزن ۱۰۲+ کیلوگرم با مجموع ۲۶۳ کیلوگرم ضمن ارتقای رکورد بازی‌های المپیک نوجوانان به مقام نخست دست یافت

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ پیکار 7 وزنه‌بردار دسته 102+ کیلوگرم آخرین مسابقه دومین دوره رقابتهای وزنه‌برداری المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی سالن ورزشی دانشکده فنی و حرفه‌ای شهرکرد بود که یوسفی دارنده مدال طلای بازیهای المپیک 2018 نوجوانان با مجموع 363 کیلوگرم قهرمان شد.

علیرضا یوسفی نماینده استان مازندران در این مسابقات در حرکت یکضرب فقط دو وزنه 148 و 163 کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد و با مهار وزنه 163 کیلوگرم، یک کیلوگرم رکورد بازیهای المپیک نوجوانان که در اختیار خودش بود را یک کیلوگرم ارتقا داد.
در حرکت دوضرب ابتدا وزنه 200 کیلوگرم را نتوانست مهار کند ولی در دومین حرکت موفق شد تا به درستی این وزنه را بالای سر ببرد و با مجموع 363 کیلوگرم قهرمان شد.

رده بندی مدال‌آوران دسته 102+ کیلوگرم به شرح زیر است:
1- علیرضا یوسفی از مازندران: حرکت یکضرب 163 کیلوگرم، حرکت دوضرب 200 کیلوگرم و مجموع 363 کیلوگرم
2- پارسا موسوی از فارس : حرت یکضرب 147 کیلوگرم، حرکت دوضرب 179 کیلوگرم و مجموع 326 کیلوگرم
3- محمدحسین شریفی از اصفهان : حرکت یکضرب 135 کیلوگرم، حرکت دوضرب 173 کیلوگرم و مجموع 308 کیلوگرم

بیشتر بخوانید:

افشاگری وزنه بردار معروف درباره دوپینگ گسترده در ورزش

تگ ها


وزنه برداری علیرضا‌ـــ‌یوسفی