رکوردشکنی 627 میلیون پوندی شیاطین سرخ

باشگاه منچستریونایتد که پس از خروج سر الکس فرگوسن در مستطیل سبز روزهای خوبی را سپری نکرده اما خارج از مستطیل سبز هنوز هم موفق است و رکوردشکنی می‌کند....

باشگاه منچستریونایتد که پس از خروج سر الکس فرگوسن در مستطیل سبز روزهای خوبی را سپری نکرده اما خارج از مستطیل سبز هنوز هم موفق است و رکوردشکنی می‌کند.

به گزارش مدال، به گزارش مدال، باشگاه منچستریونایتد در پایان سال مالی خود رکورد 627.1 میلیون پوندی را به نام خود ثبت کرد تا باز هم مشخص شود اولویت‌های باشگاه با گذشته تفاوت زیادی پیدا کرده است. البته «اد وودوارد» مدیر اجرایی باشگاه تاکید دارد که باشگاه مصمم به کسب موفقیت در زمین و فتح عناوین قهرمانی هدف اصلی شیاطین سرخ است.

هواداران منچستریونایتد از شروع ضعیف تیم در فصل جدید رضایت ندارند و مسبب این اتفاقات را وودوارد می‌دانند اما روز گذشته باشگاه در بیانیه‌ای به هواداران ضمانت داد که اولویت تیم نه مسائل مالی بلکه موفقیت در زمین مسابقه است.

در این بین البته ارزش سهام باشگاه منچستریونایتد طی سال گذشته 7 درصد سقوط داشته است و دیگر باشگاه‌ها فاصله خود با شیاطین سرخ را جبران کرده‌اند.

بارسلونا گردش مالی خود در فصل گذشته را 990 میلیون یورو اعلام کرد و احتمالا این مبلغ در سال آینده از یک میلیارد یورو عبور کند.

منچسترسیتی و لیورپول هم از لحاظ ارزش و درآمدها به منچستریونایتد نزدیک شده‌اند اما برخلاف شیاطین سرخ، آن‌ها در میدان هم موفق هستند.

بیشتر بخوانید:

بیانیه مهم باشگاه منچستریونایتد خطاب به هواداران

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ رکوردشکنی منچستریونایتد اد وودوارد فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس فوتبال