رکورد برد صددرصدی تیم ملی ایران با دراگان

دراگان اسکوچیچ و تیم ملی ایران در ۵ دیدار به همراه یکدیگر حضور داشتند و توانستند در همه بازی ها با برد به کار خود پایان دهند....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی کروات تیم ملی ایران، پس از حضور در این تیم با بدشانسی هایی همچون ویروس کرونا و اتفاقات حول انتخابات فدراسیون فوتبال و از دست دادن بازی های تدارکاتی و... روبرو شد و به همین دلیل در یک سال و اندی اخیر تنها در پنج دیدار روی نیمکت تیم ملی نشست، اما نکته مهم برای او و فوتبالدوستان ایرانی پیروزی تیم ملی در هر پنج بازی مورد نظر بود.


از بازی هایی که تیم ملی با هدایت دراگان اسکوچیچ به میدان رفت می توان به سه دیدار تدارکاتی و دو بازی رسمی اشاره کرد. تیم های ملی ازبکستان، بوسنی و سوریه رقبای تدارکاتی ایران محسوب می شوند و تیم های ملی هنگ کنگ و بحرین نیز تیم های همگروهی با ایران برای رسیدن به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی هستند. رقبایی که هیچکدام از آن‌ها تاکنون نتوانستند برابر ایران با هدایت اسکوچیچ پیروز شوند.


ملی پوشان فوتبال ایران در این پنج بازی در ابتدا روبروی تیم ملی ازبکستان قرار گرفتند و توانستند به برد دو بر یک دست پیدا کنند. آنها در دومین دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی بوسنی حاضر شدند و موفق شدند این بازی را هم با حساب دو بر صفر به سود خود به پایان برسانند. سومین بازی تدارکاتی تیم ملی نیز به دیدار این تیم و تیم ملی سوریه برمی گردد که البته آن بازی نیز با حساب سه بر صفر به سود ایران به پایان رسید.


پس از سه دیداری که از آنها در بالا گفته شد، تیم ملی در دوره حضور سرمربی کروات در دو دیدار رسمی نیز به میدان رفت. ملی پوشان ایران در ابتدا برابر تیم ملی هنگ کنگ ایستادند و توانستند به یک پیروزی راحت سه بر یک دست پیدا کنند و در دومین بازی نیز ایرانی ها مقابل بحرین به میدان رفتند و با توجه به استرس بالایی که این بازی برای فوتبال دوستان ایرانی داشت، این شاگردان دراگان بودند که در نهایت موفق به کسب برتری سه بر صفر شدند!


با این حساب می توان گفت این مربی و تیمش از زمانی که با یکدیگر به میدان می روند همه امتیازات موجود را به دست آوردند و حالا تنها نگرانی‌شان نه از بازی برابر کامبوج که دیدار برابر تیم ملی عراق است، یک بازی مهم که آخرین دیدار این دوره از رقابت ها نیز محسوب می شود و امیدواریم بازیکنان تیم ملی هرگز آن را به عراق تعارف نکنند.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ لیگ برتر خلیج فارس فوتبال