رکورد بعدی رونالدو به کمک پرز خواهد شکست؟!

فلرنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید تمدید قرار داد با رونالدو را در دستور کار باشگاه قرار داده است و می خواهد با پیشنهادی نجومی ا را به رکورد جدیدی در کسب در آمد برساند ......

فلرنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید تمدید قرار داد با رونالدو را در دستور کار باشگاه قرار داده است و می خواهد با پیشنهادی نجومی ا را به رکورد جدیدی در کسب در آمد برساند.

تیم فوتبال رئال مادرید  این روز ها بدون ستاره های کهکشانش به تمرین می پردازد و پس از پیروزی مقابل لاس پالماس باشگاه در ارامش به سر می برد.
سیاست پرز  از زمانی که زیدان سرمربی این تیم شده است بسیار متفاوت تر از گذشته دنبال می شود و مسئولان باشگاه بیشتر از این که به فکر آوردن ستاره باشند برای تمدید قرار داد هایی بلند مدت بازیکنانشان تلاش می کنند، گویا چشم آن ها از انتقال 222 میلیون یورویی نیمار ترسیده و می خواهند با مبالغی هنگفت که برای بند آزاد سازی می گذارد مانع از رخ دادن اتفاقی مشابه شود.
پرز  در این فصل با نفراتی چون ایسکو؛  آسنسیو، مارسلو و خیلی های دیگر تمدید قرار داد کرده اما همه منتظر یک نفر هستند. به نظر می رسد تمدید قرار داد  ابر ستاره مادریدی ها در طی چند روز اخیر در دستور کار  پرز  قرارگیرد. او می خواهدکریستیانو رونالدو را مادام العمر  با دستمزدی حدود 30 تا 35 میلیون یورو برای همیشه تا زمان فوتبال بازی کردن  در برنابئو نگه دارد. اگر رونالدو به درخواست پرز  جواب مثبت دهد که خیلی هم غیر منتظره نیست، او به رکورد جدیدی در این زمینه دست پیدا می کند.

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید لالیگا فوتبال