رکورد جدید آنسو فاتی در لیگ قهرمانان

آنسو فاتی ستاره ۱۷ساله بارسلونا با گلزنی مقابل فرانس واروش در اولین بازی بارسا در لیگ قهرمانان موفق به ثبت یک رکورد جدید شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنسو فاتی ستاره ۱۷ساله بارسلونا در جریان پیروزی ۵-۱ این تیم مقابل فرانس واروش در اولین بازی بارسا در فصل جدید لیگ قهرمانان در دقیقه ۴۲ گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا رکورد جدیدی به ثبت برساند.

بعد از اینکه لیونل مسی در دقیقه ۲۷ از روی نقطه پنالتی اولین گل بازی را به ثمر رساند در اواخر نیمه اول نوبت به درخشش آنسو فاتی رسید. با اینکه فاتی نتوانست سانتر فرانکی دی یونگ را با یک والی بی عیب و نقص به سمت دروازه شلیک کند ولی همین ضربه او کافی بود تا دروازه‌بان فرانس واروش تسلیم شده و بازی ۲-۰ به سود بارسا ادامه پیدا کند.

این دومین گل آنسو فاتی برای بارسا در چمپیونزلیگ بود و او را به اولین بازیکن زیر ۱۸ساله تاریخ بارسا تبدیل کرد که برای این تیم در رقابتهای اروپایی بیشتر از یک گل به ثمر رسانده است.

اولین گل فاتی در لیگ قهرمانان در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ این رقابتها به ثمر رسیده بود. در آن سال در جریان پیروزی ۲-۱ بارسا مقابل اینتر گل پیروزی بخش بلوگرانا توسط آنسو فاتی به ثمر رسید.

فاتی که تابستان گذشته اولین بازی خود برای بارسا را انجام داده تا این لحظه رکوردهای مختلفی به نام خود ثبت کرده است. او تا این لحظه دومین بازیکن جوان تاریخ بارسا و دومین گلزن تاریخ لالیگا است و جوانترین بازیکنی است که در لیگ قهرمانان برای بلوگرانا گل زده است.

بیشتر بخوانید:

فاتی: هر روز و همیشه باید از مسی یاد گرفت

گل دوم بارسلونا به فرنس واروش توسط آنسو فاتی

 

 

تگ ها


بازیکنان فوتبال جهان آنسو فاتی بارسلونا لالیگا فوتبال