رکورد جوانان لیورپول در شب صعود در آنفیلد

کرتیس جونز و نکو ویلیامز‌، دو جوان زیر ۲۰سالی که پیروزی لیورپول مقابل آژاکس با همکاری آنها بدست آمد موفق شدند یک رکورد تاریخی برای لیورپول به ثبت برسانند....

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه لیورپول دیشب در خانه اش آنفیلد آژاکس را ۱-۰ شکست داد و صعودش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را قطعی کرد تنها گل لیورپول در این بازی با همکاری کرتیس جونز و نکو ویلیامز به ثمر رسید که هر دو ستاره‌های زیر بیست سال لیورپول هستند.

در دقیقه ۵۸ بازی دیشب سانتر نکو ویلیامز در تیر دوم به کرتیس جونز رسید تا او دروازه آژاکس را باز کند. این اولین بار بود که دو بازیکن زیر ۲۰سال در لیگ قهرمانان اروپا در گلزنی برای لیورپول نقش بازی می کردند. این دو جوان زیر ۲۰سال که موفق به ثبت این رکورد تاریخی شدند در روزهایی که تیم شان بخش اعظم بازیکنان بزرگش را به دلیل مصدومیت از دست داده مرسی سایدی ها را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان رساندند.

کرتیس جونز ۱۹ساله با گلی که دیشب زد حالا سومین بازیکن جوان تاریخ لیورپول است که در رقابتهای اروپایی برای این تیم گلزنی کرده است. تنها کسانی که با سنی کمتر از او در اروپا گلزنی کرده اند دیوید انگاگ و ترنت الکساندر آرنولد بوده اند.

تگ ها


لیورپول