رکورد درخواست بلیت در اروپا شکسته شد

مسئولان اتحادیه فوتبال اروپا اعلام کردند که در سه هفته گذشته رکورد درخواست بلیت رقابت‌های جام ملت‌های اروپا شکسته شده است....

به گزارش مدال؛ در حالی که رقابت‌های جام ملت‌های اروپا در سال 2020، از 12 ژوئن تا 12 جولای در 12 شهر قاره سبز برگزار خواهد شد، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اعلام کرد که در 3 هفته گذشته، با 14 میلیون درخواست جهت خرید بلیت مواجه شده است، رقمی که رکورد جدیدی را در این زمینه از خود به جا گذاشته.

در همین راستا یوفا اعلام کرد که بیشتر تقاضا از شهرهای سنت‌پترزبورگ، لندن و بوداپست بوده و فوتبال‌دوستان محلی توجه ویژه‌ای به این رقابت‌ها از خود نشان داده‌اند. نکته جالب‌تر اینکه اتحادیه فوتبال اروپا در حال حاضر با 1.3 میلیون درخواست جهت خرید بلیت دیدار نهایی رقابت‌ها در ورزشگاه ومبلی و با 1.5 میلیون درخواست جهت خرید بلیت دیدارهای نیمه‌نهایی مواجه شده است.

بد نیست بدانید که از ماه گذشته بلیت‌فروشی‌های فاز نخست یورو 2020 شروع شد و یک میلیون و پانصد هزار نفر موفق به خرید بلیت‌های ویژه هواداران شدند. پیش‌بینی می‌شود که در فاز دوم بلیت‌فروشی نیز یک میلیون بلیت در اختیار فوتبال‌دوستان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:

بیانیه باشگاه میلان در مورد محرومیت یوفا

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ بیانیه یوفا بلیت فروشی جام ملتهای اروپا UEFA Champions League EC Qualification فوتبال