رکورد زنی جدید ژنرال در آسیا

امیر قلعه نویی که با تساوی تیمش در آخرین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا توانست به مرحله بعدی صعود کند، رکورد جدیدی را برای خود ثبت کرد ......

 امیر قلعه نویی که با تساوی تیمش در آخرین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا توانست به مرحله بعدی صعود کند، رکورد جدیدی را برای خود ثبت کرد.
 امیر قلعه نویی سرمربی ذوب آهن اصفهان با صعود از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، چهارمین صعود از این مرحله را جشن گرفت. قلعه نویی تنها مربی باشگاه های ایرانی به حساب می آید که چهار بار از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده و به مرحله حذفی رسیده است.
همچنین، سرمربی سابق استقلال و تیم ملی در یک زمینه دیگر هم رکورددار به حساب می آید. وی با چهار تیم مختلف موفق به صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شده که از این نظر هم بالاتر از سایر مربیان باشگاه های ایرانی قرار دارد. وی در سال ۲۰۱۱ همراه با سپاهان اصفهان، در سال ۲۰۱۳ به عنوان مربی استقلال، سال ۲۰۱۶ با تراکتورسازی و در این فصل هم همراه با ذوب آهن اصفهان توانست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده و راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن AFC Champions League فوتبال