رکورد شاگردان ژنرال در پیش‌فصل حفظ شد

دو نماینده استان کرمان در رقابت‌های لیگ بیستم امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان قلعه‌نویی پیروز این شهرآورد تدارکاتی بودند....

به گزارش "ورزش سه" پس از گذراندن اردوی آماده‌سازی در تهران و برگزاری سه دیدار تدارکاتی با ماشین سازی تبریز، رایکا بابل و خیبر خرم آباد که ماحصل هر سه دیدار با پیروزی شاگردان قلعه‌نویی همراه شد، گل گهری‌ها تهران را به مقصد جزیره کیش برای برگزاری دور جدید تمرینات خود ترک کردند؛ آن‌ها پس از گذراندن یک جلسه تمرینی در جزیره کیش، تصمیم به برگزاری دیداری تدارکاتی گرفتند و این‌بار به دیدار تیم هم‌استانی خود که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده، رفتند.

دوئل شاگردان قلعه‌نویی و ربیعی که شهرآورد استان کرمان به حساب می‌آمد، عصر امروز در جزیره کیش دنبال شد که بازهم شاگردان امیر قلعه‌نویی موفق شدند به پیروزی برسند و چهارمین برد خود در دیدارهای پیش‌فصل و تدارکاتی را جشن بگیرند؛ نوید عاشوری و گادوین منشا گلزنان گل گهر در این دیدار تدارکاتی بودند.

جالب آن‌که با قرعه‌کشی امروز لیگ برتر مشخص شد که دو تیم بایستی اولین شهرآورد استان کرمان در لیگ برتر را در هفته دوم لیگ بیستم برگزار کنند و به زودی این‌بار در دوئلی رسمی شاگردان امیر قلعه‌نویی و محمد ربیعی با یکدیگر دیدار خواهند داشت.

تگ ها


گل گهرسیرجان