رکورد صددرصدی شهر خودرو برابر گل گهر

به مانند بازی رفت، با برتری یک گله مشهدی‌ها توانستند از سد گل گهر سیرجان بگذرند تا در جمع سه تیم برتر جدول قرار گیرند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در یکی از مهم‌ترین دیدار هفته بیست و سوم لیگ، عنابی‌پوشان مشهدی برای ادامه سیر صعودی خود به سوی کسب سهمیه آسیایی به مصاف گل گهری رفتند که می‌خواهد با قدیمی‌ترین سرمربی ادوار لیگ برتر، همچنان در لیگ بماند اما در وضعیت قرمز جدول قرار دارد و در جمع فانوس به دستان به شمار می‌آید؛ انگیزه مشهدی‌ها برای کسب سهمیه و در مقابل سیرجانی برای بقا در لیگ باعث شد تا جدالی جذاب در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان رخ دهد.

به تعبیر دیگر شاید بتوان گفت در دوئل باتجربه‌ترین و کم‌تجربه ترین سرمربیان لیگ نوزدهم، این سرمربی جوان مشهدی‌ها بود که با تدابیر خود در نیمه مربیان و تعویض طلایی‌اش و آوردن سیف اللهی به میدان، توانست مچ استادش را بخواباند و سه امتیازی شیرین را از سیرجان به مشهد سوغات آورد.

سه امتیازی که شهر خودرو را هم امتیاز با سپاهان ۴۱ امتیازی کرد اما به دلیل تفاضل گل کمتر، نماینده مشهد در رده سوم جدول قرار گرفت تا شاگردان سرآسیایی در راه کسب دوباره سهمیه آسیایی، در نزدیک‌ترین فاصله با سهمیه قرار گیرند؛ آن‌ها در بازی رفت هم تحت هدایت گل محمدی توانسته بودند بردی یک گله را به دست آورند و البته در پایان آن بازی، به صدر جدول لیگ نوزدهم صعود کنند.

رکورد صددرصد پیروزی در دو دوئل شهر خودرو و گل گهر سیرجان در ادوار لیگ برتر که به صورت رفت و برگشت در لیگ نوزدهم رخ داد، شاید با سقوط احتمالی گل گهر تا سالها برای مشهدی‌ها باقی بماند؛ البته هنوز قصه لیگ نوزدهم کامل نوشته نشده است و سیرجانی‌ها ۷ دیدار فینال‌گونه دیگر را مقابل خود دارند.

بیشتر بخوانید:

جلالی: باخت به شهرخودرو خیلی تلخ بود

گل گهر بازی خانگی را واگذار کرد/ شهرخودرو به بالای جدول نزدیک شد

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال