رکورد «صلاح» و شروع هیجان‌انگیز/ غافلگیری تیم «آقای دیوانه»!

شروع هیجان انگیز لیگ جزیر با  تقابل جذاب مارچلو بیلسا و یورگن کلوپ و به جا گذاشتن رکورد جدید از سوی تیم لیورپول همراه بود....

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت های لیگ برتر انگلیس شنبه ۲۲ شهریور با تقابل مدافع عنوان قهرمانی با یک تیم تازه وارد در فصل حاضر آغاز شد. لیدز یونایتد با هدایت مارچلو بیلسا با قهرمانی فصل گذشته چمپیونشیپ به لیگ برتر راه پیدا کردند. با صعود لیدز به لیگ برتر تقابل های جذاب بیلسا مربیان لیگ برتر قابل پیش بینی بود و دوستداران فوتبال برای شروع این جدال های چشم گیر لازم نبود خیلی صبر کنند.

رقابت دو تیم لیورپول و لیدزیونایتد در اولین هفته لیگ جزیره با نتیجه پر گل ۴ بر ۳ به نفع قرمزهای آنفیلد به پایان رسید. در این بازی خیلی زود و در دقیقه ۴ لیورپول صاحب یک ضربه پنالتی شد که محمد صلاح با موهای کوتاه شده خود آن را تبدیل به گل کرد. صلاح با این گل، بعد از تدی شرینگهام به دومین بازیکنی تبدیل شد که در بازی آغازین چهار فصل متوالی موفق به گل زنی می شود.

سفیدپوشان بدون ترس از بهترین تیم سال ۲۰۲۰ به دورازه این تیم یورش می بردند که در دقیقه ۱۲ با گل هریسون کار را به تساوی کشاندند. دقیقه ۲۰ پرواز بلند ون دایک روی ارسال رابرتسون از نقطه کرنر لیورپول را جلو انداخت. با تدوام حملات دو تیم در دقیقه ۳۰ بَمفورد برای دومین بار کار را به تساوی کشاند و سه دقیقه بعد صلاح روی یک توپ برگشتی به زیبایی توپ را به تاق دروازه لیدز چسپاند تا نیمه اول با پنج گل و برتری میزبان به پایان برسد.

نیمه دوم بازهم بازی زیبا دنبال می شد و شاگردان بیلسا در دقیقه ۶۶ با گل کلیچ، برای سومین بار کار را به تساوی کشاند. بازی با همین نتیجه به دقیقه ۹۰ رسید و در اولین دقیقه از وقت های اضافی مایکل اولیور یک پنالتی به نفع لیورپول اعلام کرد و صلاح برای دومین بار پشت ضربه قرار گرفت و با هت تریک خود بار دیگر آنفیلد خالی از هوادار را خوشحال کرد.

شاگردان بیلسا این بار زمان کافی نداشت که برای چهارمین بار کار را به تساوی بکشانند  و فصل را با باخت آغاز کردند اگرچه بسیار با کیفیت ظاهر شدند. لبخند مدافع لیدز به داور هنگام اعلام پنالتی به نفع لیورپول و اعتماد به نفس شایان تقدیر بازیکنان لیدز نشانه القای ذهنیت بیلسا به این تیم تازه لیگ برتری شده بود.

به نظر می رسد می توانیم منتظر بازی های هیجان انگیز دیگری در طول فصل از شاگردان آقای دیوانه باشیم.

تگ ها


تیم فوتبال لیورپول لیگ برتر جزیره محمد صلاح