رکورد: طارمی - مارگا، ویرانگر و قاتل (عکس)

پورتو شب گذشته در چارچوب مسابقات جام حذفی پرتغال موفق شد تیم توندلا را با نتیجه ۲ بر یک شکست بدهد و به مرحله بعد صعود کند....

مهدی طارمی ایرانی و موسی مارگا مالیایی دو مهاجم تیم پورتو در این مسابقه گلزنی کردند؛ دو بازیکنی که «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو تا پیش از این در استفاده همزمان آنها مقاومت نشان می‌داد.

روزنامه رکورد پرتغال بعد از پایان مسابقه شب گذشته با تمجید از زوج طارمی - مارگا، این دو بازیکن را قاتل و ویران کننده توصیف کرد.

در بخشی از گزارش روزنامه رکورد آمده است: «یک زوج جدید قاتل در خط حمله پورتو وجود دارد که قوانین را دیکته می‌کند. طارمی و مارگا، زوجی که هماهنگی آنها در هفته‌های گذشته مورد سئوال قرار گرفته بود، ویران کننده ظاهر شدند.»

کونسیسائو سرمربی پورتو هم که برای بازی دادن همزمان طارمی و مارگا تحت فشار بود، بعد از برد شب گذشته در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا از هماهنگی طارمی و مارگا رضایت داشته است، گفت: من از تیمم راضی هستم. می‌خواهم همچنین درباره تونی و اوانیلسون که با هم هماهنگ هستند، صحبت کنم. آنها هم بازیکنان بزرگ و در سطح کسانی هستند که امروز بازی کردند.»

تگ ها


پورتو فوتبال جهان مهدی طارمی فوتبال