رکورد عجیب قنبری؛ ۱۰ گل فقط در یک بازی!

مشکی‌پوشان خاتون بم روز گذشته در خانه به بردی باورنکردنی و پرگل مقابل حریف شهرکردی خود دست پیدا کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز گذشته هفته هشتم لیگ برتر فوتبال پیگیری شد و صدرنشین رقابت‌ها خاتون بم در خانه بردی پرگل و فوق‌العاده را به دست آورد و مقابل ملی‌پوشان شهرکرد با به راه انداختن جشنواره‌ای از گل، ۱۷-۰ به برتری رسید تا صدرنشینی خود را در لیگ برتر فوتبال زنان تمدید کند.

نقش اول این پیروزی کسی جز ستاره باتجربه خاتون نبود؛ زهرا قنبری. برترین گلزن تاریخ لیگ فوتبال زنان، بعد از همراهی تیم ملی بار دیگر توانایی‌های خود در قامت بازیکن باشگاهی را نشان داد و با درخششی فوق‌العاده ۱۰ گل برای تیمش زد تا صدر جدول گلزنان را بار دیگر پس گرفته و به نام خود کند.

قنبری که تا پیش از مسابقات هفته هشتم با ۱۱ گل در جایگاه دوم برترین گلزنان لیگ قرار داشت، توانست از هاجر دباغی ۱۲ گله سبقت بگیرد و با دبل گلات در مقابل ملی‌پوشان شهرکرد، خود را با ۲۱ گل به صدر جدول برساند و در آستانه کسب عنوان خانم گلی دوباره لیگ برتر فوتبال زنان قرار گیرد.

به جز قنبری با ۱۰ گل زده، مونا حمودی با هت‌تریک خود در پیروزی دیروز خاتون بم نقش‌آفرین بود و بهناز طاهرخانی دو گل زد و فاطمه گرائیلی و نگین زندی نیز هر کدام یکبار برای تیمشان موفق به گلزنی شدند.

تگ ها


فوتبال بانوان زهرا قنبری فوتبال ایران فوتبال