رکورد عجیب نیمار

نیمار رکوردی عجیب در دنیای فوتبال ثبت کرده که بعید است به این زودی ها هیچ بازیکنی بتواند به آن برسد ......

نیمار رکوردی عجیب در دنیای فوتبال ثبت کرده که بعید است به این زودی ها هیچ بازیکنی بتواند به آن برسد.

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: نیمار رکوردی عجیب در دنیای فوتبال ثبت کرده که بعید است به این زودی ها هیچ بازیکنی بتواند به آن برسد.

نیمار بالاخره از بارسلونا جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست. این بازیكن با این انتقال لقب گران قیمت ترین بازیكن تاریخ فوتبال را به خود اختصاص داد. باشگاه بارسلونا شب گذشته تایید کرد که مبلغ 222 میلیون یورو مربوط به بند آزادسازی نیمار را دریافت کرده است و با این رقم، او ركورد گران قیمت ترین بازیكن تاریخ فوتبال جهان را جابجا كرد.

پیش از این پوگبا گران قیمت ترین بازیكن بود كه رقم 89 میلیون پوند را ثبت كرده بود و حالا نیمار با ثبت رقم 197 میلیون پوند، فاصله ای بسیار زیاد با نفر دوم كه پوگبا است دارد. تا پیش از این، بازیكنانی كه عنوان گران قیمت ترین بازیكن را به خود اختصاص می دادند فاصله زیادی با نفر دوم نداشت.

به عنوان مثال در این لیست نفر دوم و سوم كه پوگبا و گرت بیل هستند، تنها 3 میلیون پوند فاصله دارند. رونالدو هم كه نفر چهار است، تنها 6 میلیون پوند با گرت بیل فاصله دارد. اما حالا نیمار 108 میلیون پوند با نفر دوم فاصله دارد كه بعید است فعلا كسی بتواند این ركورد را بزند؛ حتی مسی و رونالدو.

 

 

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن فوتبال