رکورد علی دایی؟ رونالدو ۲۰، ۳۰ گل دیگر می زند

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، معتقد است که کریستیانو رونالدو می تواند ۲۰ یا ۳۰ گل ملی دیگر به ثمر برساند....

به گزارش "ورزش سه"، در ماه مارس و با گلی که کریستیانو رونالدو در پیروزی ۳-۱ پرتغال مقابل لوکزامبورگ در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به ثمر رساند، این فوق ستاره تعداد گلهای ملی خود را به عدد ۱۰۳ افزایش داد. رونالدو این گلها را در ۱۷۳ مسابقه به ثمر رسانده است.

کریستیانو رونالدو در حال حاضر تنها شش گل با رکورد علی دایی که ۱۰۹ گل ملی به ثمر رسانده فاصله دارد. فوق ستاره پرتغالی همچنین با به ثمر رساندن هفت گل می تواند رکورد اسطوره فوتبال ایران را بشکند و به تنهایی عنوان بهترین گلزن تاریخ بازیهای ملی را یدک بکشد.

در همین حال فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، معتقد است که کریستیانو رونالدو می‌تواند ۲۰ یا ۳۰ گل دیگر بزند. او گفت: "من هیچ وقت به خاطر نمی آورم که عملکرد کریستیانو رونالدو صرفاً به گلزنی اش وابسته باشد. با این حال عملکرد او همواره با گلزنی عجین شده است؛ حتی زمانی که او ۱۸ سال سن داشت نیز اینگونه بود.

او همواره برای گلزنی تلاش می‌کند اما در عین حال هرگز به یاد نمی برد که ابتدا برای تیم به میدان می رود و این موضوع را به وضوح در رقابت های یورو ۲۰۱۶ نشان داد. با این حال فکر نمی‌کنم که گلزنی و رکورد شکنی عملکرد او را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین به نظر من او می‌تواند ۲۰ یا ۳۰ گل دیگر نیز به ثمر برساند."

تگ ها


علی دایی تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فرناندو سانتوس