رکورد فرزانه فصیحی رسماً ثبت ملی می‌شود

رکورد بانوی دوومیدانی‌کار کشورمان طی روزهای آینده رسماً ثبت ملی خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ۲۷ بهمن ۹۸ بود که فرزانه فصیحی بانوی دوومیدانی‌کار کشورمان در جریان مسابقات بین‌المللی کاپ استانبول در ترکیه موفق شد رکورد ۷.۲۵ ثانیه را در رقابت دوی ۶۰ متر داخل سالن به ثبت برساند.

این بهترین رکورد در کشور است که تاکنون در این ماده و در بخش بانوان به ثبت رسیده، به همین دلیل نیز موضوع ثبت ملی آن مطرح شد. البته در همان تاریخ فدراسیون دوومیدانی اعلام کرد که این رکورد پس از تأیید کمیته پزشکی و ضددوپینگ و کمیته مسابقات فدراسیون دوومیدانی به عنوان رکورد ملی ایران در ماده ۶۰ متر منظور خواهد شد.

از آن تاریخ تاکنون بیش از ۴ ماه گذشته، اما هنوز خبری از ثبت این رکورد نیست. پریسا بهزادی نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با تسنیم در این باره اظهار داشت: با پیگیری که از دکتر اشکان اردیبهشت مسئول کمیته پزشکی فدراسیون داشتم، وی اعلام کرد که نامه مربوط به مسائل پزشکی و دوپینگ را برای مبینی سرپرست فدراسیون ارسال کرده است. به نظر می‌رسد مشکلی درخصوص ثبت ملی این رکورد وجود ندارد و طی روزهای آینده این کار انجام خواهد شد تا فصیحی رسماً رکورددار ماده ۶۰ متر داخل سالن در ایران باشد.

بیشتر بخوانید:
خط و نشان قهرمان پرتاب دیسک جهان برای حریفان

پیشکسوت دوومیدانی: شاید مبینی هم مثل بقیه باشد

 

 

تگ ها


دو و میدانی فرزانه فصیحی دو و میدانی