رکورد فوق‌العاده پرسپولیس در آزادی

تیم فوتبال پرسپولیس صاحب رکوردی فوق العاده در ورزشگاه آزادی است....

تیم فوتبال پرسپولیس صاحب رکوردی فوق العاده در ورزشگاه آزادی است.

به گزارش مدال،تیم فوتبال که به رغم محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی عملکردی درخشان در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر فوتبال ایران داشت، حالا دیگر محروم نیست و می‌تواند از ستاره‌های جدید خود استفاده کند. 
در این میان اگرچه مصدومیت برخی از بازیکنان صاحب نام این تیم همچون انصاری، ماهینی و همتی هم چنان ادامه دارد و این مصدومیت ها نیز به دلیل فشردگی و فشار بیش از حد به این نفرات در همان زمان محرومیت سرخ پوشان به حساب می آید اما برانکو آن قدر بازیکن خوب جذب کرده که با توانی بیشتر نسبت به فصل قبل در رقابت های پیش رو حاضر شود.

از این رو بازی فردا برای هواداران پرسپولیس از اهمیت به سزایی برخوردار است.برانکو که حالا مهره‌های مدنظرش را در اختیار دارد، فردا در ورزشگاه آزادی در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان میزبان پاختاکور تیم مطرح ازبکستانی خواهد بود.
در این میان اما باید به آمار فوفق العاده سرخ ها در بازی های خانگی توجه کرد.نگاهی به آمار و ارقام نشان می دهد که تیم فوتبال پرسپولیس رکورد جالبی در بازی‌های خانگی خود در لیگ قهرمانان از خود به جای گذاشته و حدود 7 سال است که در جو وحشتناک ورزشگاه آزادی شکست ناپذیر بوده است،این تیم در 17 بازی پیاپی خود،شکستی در کارنامه نداشته و امیدوار است تا با کسب یک پیروزی دیگر،این رکورد را برابر حریف ازبک خود حفظ کند.

گفتنی است پرسپولیس آخرین‌بار در 12 اردیبهشت 91 مغلوب الهلال شد و از آن به بعد با ناکامی میدان را ترک نکرده است.