رکورد لواندوفسکی در یک صورت شکسته می شود

جاشوا کیمیچ، ستاره آلمانی بایرن مونیخ مدعی شد قهرمانی های متوالی برای او کسل کننده نیست....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ دیشب فصل را با برتری ۲-۵ مقابل آگزبورگ تمام کرده و یک بار جشن قهرمانی خود در بوندسلیگا را برگزار کرد. جاشوا کیمیچ، هافبک جوان و آماده بایرن مونیخ مدعی شد رابرت لواندوفسکی عملکرد فوق العاده ای داشته و فقظ شاید خود او در آینده قادر به شکستن رکورد گلزنی خودش باشد.

جاشوا کیمیچ گفت: "در گذشته تصور می کردم وقتی در تیمی مانند بایرن مونیخ بازی می کنید، در بعضی مواقع آنقدر قهرمان می شوید که شرایط برای شما کسل کننده می شود، اما اینطور نیست. قهرمان همیشه اتفاق خاصی محسوب می شود.

درخشش رابرت لواندوفسکی؟ به ثمر رساندن ۴۱ گل در ۲۹ بازی عملکردی باورنکردنی و فوق العاده است. من فکر می کنم این رکورد دیگر هرگز شکسته نخواهد شد. اگر هم قرار به رخ دادن این اتفاق باشد، مگر اینکه خود لواندوفسکی دوباره موفق به شکستن این رکورد در فصول بعدی بشود.

جدایی داوید آلابا از بایرن مونیخ؟ او تبدیل به یکی از دوستان بسیار خوب من در بایرن مونیخ شده بود و خانواده ما نیز رابطه بسیار خوبی داشتند. در بدو ورودم آلابا خیلی تلاش کرد تا اینجا برایم مانند خانه شود. ما دوستانی بسیار صمیمی با یکدیگر بودیم و دیدن جدایی داوید آلابا از بایرن مونیخ برایم بسیار دشوار است."

تگ ها


جاشوا کیمیچ بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال