رکورد منفی تاریخی لیگ قهرمانان در انتظار رئال

رئال مادرید اگر امشب نتواند از سد اینتر بگذرد یک رکورد تاریخی برایش در لیگ قهرمانان به ثبت خواهد رسید....

به گزارش "ورزش سه" رئال مادرید امشب در دیداری مرگ و زندگی به مصاف اینتر خواهد رفت. مادریدی ها میزبان هستند و باید از سد اینتر عبور کنند تا همچنان شانس صعود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را داشته باشند.

گل دقیقه پایانی کاسیمیرو برابر گلادباخ اجازه نداد تا رئال مادرید برای اولین بار در تاریخش ۴ بازی متوالی خود در لیگ قهرمانان را ببازد. رئال دو بار برابر سیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و نیز بازی برابر شاختار مغلوب شده بود.

رئال مادرید حالا در آستانه یک رکورد منفی دیگر در لیگ قهرمانان قرار دارد. کهکشانی ها در سه بازی خانگی متوالی خود در لیگ قهرمانان نتوانسته اند پیروز شوند و اگر برابر اینتر هم متوقف شده یا مغلوب شوند، برای اولین بار در ۴ بازی متوالی خانگی لیگ قهرمانان نتوانسته اند حتی یک برد کسب کنند.

تساوی ۲-۲ برابر پی اس جی، شکست ۱-۲ از سیتی و شکست ۲-۳ ازشاختار دونتسک همگی در خانه، رئال را در معرض یک رکورد بد قرار داده اند.

عجیب اینکه رئال پس از جدایی رونالدو، از ۱۱ بازی خانگی اخیر خود در لیگ قهرمانان تنها موفق به کسب سه پیروزی برابر رم، ویکتوریا پلژن و گالاتاسرای شده است.

رئال سه بار دیگر نیز در آستانه رکورد منفی عدم برد در ۴ بازی خانگی متوالی در لیگ قهرمانان قرار داشته ولی هر بار توانسته مانع به ثبت رسیدنش شود. فصل گذشته که با شکست ۶-۰ گالاتاسرای خنثی شد و فصول ۰۰-۱۹۹۹ و ۰۲-۲۰۰۱ که هر دو بار رئال در نهایت توانست قهرمان چمپیونزلیگ شود.

تگ ها


اینتر میلان رئال مادرید