رکورد مورینیو توسط زیدان شکسته میشود؟

رئال مادرید با هدایت سرمربی فرانسوی می خواهد رکورد مادرید ژوزه مورینیو را بشکند ......

رئال مادرید با هدایت سرمربی فرانسوی می خواهد رکورد مادرید ژوزه مورینیو را بشکند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید پس از اینکه توانست رکورد بایرن مونیخ را در گلزنی پیاپی بشکند و به رکورد ۶۳ بازی برسد، حال تنها یک رکورد در زمینه گلزنی را پیش رو دارد. مادرید زین الدین زیدان در سه بازی باقی مانده می تواند به رکورد ۱۷۴ گل مادرید ژوزه مورینیو در فصل ۱۲ – ۲۰۱۱ برسد.

جشنواره گل این تیم برابر سویا (پیروزی چهار بر یک) باعث شد رکورد تیم مورینیو دست یافتنی باشد. سفیدپوشان در این فصل تاکنون ۱۶۳ گل به ثمر رساندند. برترین گلزن تیم کریستیانو رونالدو با ۳۷ گل محسوب می شود.

مادرید در دوران مربیگری کارلو آنچلوتی در نخستین فصل ۱۶۰ گل به ثمر رساند و توانست فاتح Decima شود اما با وجود اینکه تیمش در دومین سال ۱۶۲۲ بار دروازه حریفان را باز کرد، این باشگاه را ترک کرد. اکنون مادرید باید در سه بازی یازده گل به ثمر برساند. این کار سختی است چون نیاز دارد در هر بازی نزدیک به سه گل برساند. سفیدپوشان در لالیگا تنها یک رقیب دارند که آن هم بارسلونا با ۱۶۴ گل است.

شاگردان لوییس انریکه یک گل بیشتر به ثمر رساندند اما تنها دو بازی پیش رو دارند. آبی اناری ها در لالیگا تنها یک بازی پیش رو دارند (برابر ایبار) و در فینال کوپا دل ری به مصاف آلاوس خواهند رفت. آمار دیگر  تیم های حاضر در لیگ های اروپایی خیلی ضعیف تر است. چلسی قهرمان لیگ برتر انگلیس ۷۸ گل کمتر از مادرید زیدان به ثمر رسانده است. سفید پوشان ۳۴ بار بیشتر از بایرن مونیخ گلزنی کردند. همچنین ۷۰ بار بیشتر از یوونتوس و ۳۹ بار بیشتر از موناکو دروازه حریفان را باز کردند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال