ریاض محرز: ما مسی و رونالدو نداریم

ریاض محرز، ستاره الجزایری منچسترسیتی از شکست فصل قبل تیمش مقابل لیون خیلی سرخورده شده است....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی برای اولین بار در دوران حضور پپ گواردیولا روی نیمکت موفق به راهیابی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان شده است. این تیم فردا شب در دیداری دشوار در فرانسه به مصاف پاری سن ژرمن خواهد رفت و ریاض محرز در نشست خبری قبل از این مسابقه به تمجید از پپ گواردیولا پرداخته است.

ریاض محرز گفت: "حذف از لیگ قهرمانان در فصل گذشته ناامیدی بزرگی بود. مشکل این بود که بعد از حذف، مستقیم به تعطیلات رفتیم. فصول گذشته ما مجبور به تمرکز روی قهرمانی در لیگ بودیم، اما فصل گذشته و شکست مقابل لیون بزرگترین ناامیدی در دوران حرفه ای من بود. اما آن نتیجه در این فصل خیلی به ما کمک کرد، زیرا ما خیلی خوب بودیم و تصمیم داشتیم هر طور شده موفق شویم.

در فوتبال اروپا مهم ترین موفقیت را باید فتح لیگ قهرمانان دانست. ابتدا تلاش ما رسیدن به فینال خواهد بود و بعد می بینیم که چه اتفاقی رخ می دهد. فعلا مهم ترین موضوع ارائه عملکردی خوب برابر پاری سن ژرمن و عبور از این مرحله است. من همیشه می گفتم همه بازیکن سیتی خوب و باکیفیت هستند. ما ستاره های بزرگی مانند لیونل مسی یا کریستیانو رونالدو نداریم، اما همه بازیکنان می توانند سرنوشت یک مسابقه را رقم بزنند.

وقتی بچه هستید رویای حضور در مراحل نیمه نهایی یا فینال را می بینید. حالا ما اینجا هستیم و باید مانند فینال جام اتحادیه یا دیدار مقابل آستون ویلا بازی کنیم. در گذشته هر اتفاقی افتاه و اگر در مقابل تاتنهام شکست خوردیم، فردا شب باید سعی کنیم بازی خود را انجام دهیم.

کار کردن زیر نظر پپ گواردیولا؟ او کارهای زیادی در فوتبال انجام داده و شایسته ستایش است، ما می دانیم که گواردیولا برای ما چقدر مهم است. پپ از لحاظ تاکتیکی خیلی به ما کمک کرده و سعی می کند در مورد هر حریف به همه ما توصیه های خوبی داشته باشد."

تگ ها


پاری سن ژرمن ریاض محرز منچستر سیتی